Telefonun Zil Sesini Nasıl Yükseltebilirim?

Telefonun Zil Sesini Nasıl Yükseltebilirim?
Telefonun Zil Sesini Nasıl Yükseltebilirim?

Telefonlarımız geliştikçe artık günümüzün birçok kısmını telefonlarımızla birlikte geçirmekteyiz kimi zaman telefonlarımızdan film izlemek için kimi zaman ise müzik dinlemek için.
Bugün ise sizlere merak ettiğiniz konulardan biri olan ve eminim herkesin işine yarayacağını düşündüğüm konulardan biri olan telefonun zil sesini yükseltme olaylarından bahsedeceğim.
Telefonunuzun sesini yükseltmek için bazı programlar vardır. Yanlız İOS için farkı Android için farklı programlar kullanılmaktadır. Çünkü işletim sistemleri farklıdır. Telefon sesi yükseltmek telefonunuza zarar verebilir. Çünkü telefonunuzun çıkarabildiğini ses desibelinden fazla desibel ses dalgası yüklüyorsunuz. Fakat bu desibel oranını çok fazla yükseltmediğiniz müddetçe telefonunuza zarar gelmeyecektir. Telefon sesi nasıl yükseltilir sorusuna aşağıda belirttiğim programlar size yardımcı olacaktır.

Google Play Müzik Oynatıcısı Sesini Yükseltmek

Günümüzün en fazla kullanılan müzik çalar uygulamalarından olan Google Play müzik oynatıcısı eminim her Android telefonlarında bulunmaktadır. Sizlerde telefonlarınıza yüklü olan müzikleri dinlerken Google Play kullanıyorsanız Google Play Müzik ile dinlediğiniz müziğin sesini istediğiniz kadar yükseltebilirsiniz.

Bunun için şu adımları izleyiniz; Google Play Müzik uygulamasını açınız ve sol üst köşedeki üç çizgiye dokunun. Açılan seçeneklerde altta bulunan Ayarlar kısmına dokunarak ayarları açınız. Burada yeni ayarlar açılacaktır bu kısımdan Ekolayzer kısmını seçiniz ve sağ üst köşeden buradaki ayarları aktif ederek müziklerinizin sesini yükseltmeye başlayabilirsiniz.

Music Volume EQ

Music Volume EQ sizin seçtiğiniz, sevdiğiniz veya beğendiğiniz müzik dosyalarını çok farklı bir desibel ve kalite ile çalmak için 5 farklı ekolayzerli bir ses kontrol cihazıdır. Music Volume EQ müzikleri daha önce duymadığınız bir nüansla size sunan bir programdır. Çok fazla seçenekli olan bu program sesi istediğiniz gibi ayarlamanıza yardımcı olur. Music Volume EQ dokuz adet daha önceden kurulmuş modlara ve birçok ayarları kaydetme seçeneğine sahiptir.

Ultimate Volume Booster

Ultimate Volume Booster telefonunuzun sesini %30-%40 oranında arttırabilecek bir programdır. Bu program kulaklıklarınız ve hoparlörlerinizde de çalışabilen bir programdır.

Letasoft Sound Booster

Letasoft Sound Booster, dinlediğiniz video veya müziğin sesi çok düşük olduğunda dinlediğiniz programın sesini ekstra olarak yükseltebilecek bir programdır.

Sistem Gereksinimleri;

  • İşlemci (CPU): 1.0 GHz ve üstü
  • Bellek (RAM): 256 MB
  • Boş disk alanı (HDD): 10 MB
  • İşletim Sistemi: Windows 10/8/7 / Vista / XP, 32 ve 64 bit

Ses Yükseltici

Bu ses yükselticide tek bir tuşla telefon sesi nasıl yükseltilir sorusuna cevap buluyorsunuz. Diğer programlar gibi karmak karışık labirent gibi bir program değil kullanılışı çok basit olmakla beraber faydalı da bir program. Programı kapattığınızda telefonunuzun eski ses ayarlarına kendisi restore edebiliyor. Kulaklıkla bu programı denemeniz sizin için sakıncalı olabilir. Kulaklıkla denemeyiniz.

Bir önceki yazımız olan Clash of Clans İphone'dan Gmaile Çevirmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan