Telefondan Yasak Sitelere Nasıl Girilir?

Telefondan Yasak Sitelere Nasıl Girilir?
Telefondan Yasak Sitelere Nasıl Girilir?

Kullanımı diğer tarayıcılara göre daha farklı olan ve her siteye giren tarayıcılardan biri olan Puffin tarayıcısında kullanılan DNS sistemi sayesinde sizlerde telefonlarınız da kolaylıkla yasaklanan sitelere erişim sağlayabilirsiniz. Kapatılan, engel yiyen herhangi bir siteye tekrardan erişim sağlamak istiyorsanız sizlerde Google Play ve ya telefonunuz İOS işletim sistemli ise App Store üzerinde yer alan yasaklı sitelere erişim sağlayan Puffin tarayıcısını indirerek kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. Peki bu Puffin tarayıcısı güvenli midir? Evet Puffin tarayıcısı son derece güvenlidir, ayrıca bir çok Darkorbit oyuncusunun bir numaralı tercihidir. Neden Mi? Puffin tarayıcısı sayesinde bir çok oyuncu sadece bilgisayardan giriş yapılabilen oyunlara Puffin tarayıcısını kullanarak erişim sağlayabilmektedir. Sizlerde yasaklı sitelere ve bir çok sitelere sadece bir tarayıcı kullanarak masaüstü görüntüsü isteyerek kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Kullanımı diğer tarayıcılar kadar sade olmasa da zamanla alışkanlık olan Puffin tarayıcısında aynı anda yirmiye yakın bütün işlemlerinizi kolaylıkla yapabilir ve Flash içeren bütün sitelere kolaylıkla erişim sağlayabilir ve ziyaret edebilirsiniz.

Nereden İndirebilirim?

Puffin tarayıcısı şuan için ücretli ve ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Ücretsiz sistemini kullanarak bir çok yasaklı sitelere erişim sağlayabilirsiniz. Puffin tarayıcısını telefonlarınıza indirebilmek için Google Play üzerinden kolaylıkla indirebilir ve giriş yapabilirsiniz, Ayrıca eğer İOS işletim sistemli bir telefona sahipseniz ve İphone’dan yasaklı sitelere girmek istiyorsanız hemen App Store üzerinden telefonlarınıza ücretsiz sürüm olan Puffin tarayıcısını indirerek giriş yapabilirsiniz.

Puffin Pro Sürümü Nedir?

Çok bir özellik fark ettirmeyen sürümü olan Puffin Pro sürümünde sizlere ait depolama alan vardır bunun haricinde girmiş olduğunuz sitelerden daha fazla tasarruf elde ederek sitelere hızlı bir şekilde erişim sağlayabilir ve girmiş olduğunuz sitelerde fazla veri paketi harcamazsınız.

Puffin Arama Geçmişimi Nereden İndirebilirim?

Gizli sekme özelliği sunmakta olan Puffin tarayıcısında yapmış olduğunuz arama geçmişlerinizi silmek istiyorsanız, Puffin tarayıcısını açınız ve sağ üst köşede yatay bir biçimde hizalanmış olan üç nokta işaretine dokunun ve açılacak olan sekmeler kısmında Ayarlar bölümüne dokunun ve burada bulunan Gizlilik kısmından arama geçmişinizi, girmiş olduğunuz bütün siteleri kolaylıkla silebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Olmadan İnternette Alışveriş Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan