Swarm’da Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

Swarm’da Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?
Swarm’da Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

Son zamanlarda oldukça popüler olan uygulamalardan biri olan, kendine has özelliği ile gençlerin vazgeçilmez uygulaması haline geldi. İşte sizlere bugün Swarm adındaki yer bildirme uygulaması hakkında kısa bilgiler vereceğim böylelikle kaybettiğiniz, unuttuğunuz şifrenizi veya değiştirmek istediğiniz şifreyi kolaylıkla değiştirebileceksiniz. Swarm uygulamasında şifre değiştirme kısmına geçmeden önce sizlere ilk olarak Swarm hakkında kısaca bilgiler vermek isterim. Gittiğimiz yerlerde yer bildirimi yaparak yeni arkadaş edinmemize yardımcı olan bu uygulama gittiğimiz bir cafede yer bildirerek o kafede yer alan kişilerin profiline erişerek mesaj atabilir ve arkadaş olabilirsiniz. Ayrıca paranız var, hava atmayı da oldukça çok seviyorsanız ve ayrıca kendinizi bulunmaz hit kumaşı olarak görüyorsanız yapmanız gereken tek işlem diğer insanlara havayı basabilmek için o an önünüzde duran yiyeceğin fotoğrafını çekerek yer bildirimi yaparak bu yer bildirimi de Facebook, Twitter üzerinden arkadaşlarınızla paylaşarak kolaylıkla popüler olabilirsiniz. Kendinizi farklı hissetmenize yardımcı olacak bu farklı tasarıma sahip olan uygulama sayesinde bulunduğunuz konumu kolaylıkla sizi takip eden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla Swarm üzerinden mesajlaşarak konuşabilirsiniz ve ayrıca her yer bildirimde uygulama yer alan altınlardan toplayarak popülerliğinize popülerlik katabiliyorsunuz lakin bu popülerliğiniz maalesef bayram temizliğinde sona eriyor. Her neyse yine lafı çok uzattığımın farkındayım hadi gelin sizlere alt başlıklar şeklinde Swarm’da şifre değiştirme hakkında kısaca bilgiler vereyim.

Swarm Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

Bilindiği gibi foursquare platformunun geliştirmiş olduğu uygulamalardan biri olan Swarm uygulamasında şifrenizi değiştirebilmek için yapmanız gereken tek işlem foursquare adresine giriş yapmanız yada Swarm uygulamasında yer alan Şifre değiştir kısmından şifrenizi direk olarak değiştirebilirsiniz.

Bilgisayardan Swarm Şifre Değiştirmek

  1. https://tr.foursquare.com/ adresine giderek sağ üst köşede yer alan giriş yap seçeneğine tıklayınız.
  2. Karşınıza gelen seçeneklerde birinci kutuya E-mail ya da telefon numaranızı girerek ve ardından ikinci kutuya şuan ki mevcut şifrenizi girerek giriş yapınız.
  3. Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki profilinize tıklayınız ve ardından açılan seçenekler kısmından Ayarlara tıklayınız.
  4. Gelen sayfada en alt kısımda yer alan Kullanıcı Kimliğinizin altındaki Şifre Değiştir bağlantısına tıklayınız.
  5. Yeni bir şifre oluşturabilmek için ilk kutuya mevcut şifrenizi, ikinci ve üçüncü kutuya yeni şifrenizi girerek bilgisayar üzerinden Swarm şifrenizi kolaylıkla değiştirmiş olacaksınız.

Swarm Uygulaması Üzerinden Şifre Değiştirme

  1. İlk olarak Swarm uygulamasını açınız.
  2. Ardından üst menüden yardım alarak kendi profilinize gidiniz, sağ üst köşedeki profilinize dokunun.
  3. Açılan profilinizde sol tarafta bulunan ÇARK işaretine dokunun.
  4. Hesap Ayarları kısmından Şifreni değiştir seçeneğine dokunun.
  5. Yeni bir şifre oluştur sayfasını görünce birinci kutuya şuan ki şifrenizi girerek yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Bütün mobil cihazlardaki oturumlarımı kapat nedir? Şifrenizi değiştirdikten sonra daha önce herhangi bir cihazda açmış olduğunuz oturumu sonlandırmak istiyorsanız bu işareti seçerek diğer bilgisayar ve mobil cihazlarda yer alan oturumlarınızı kolaylıkla sonlandırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Swarm Uygulamasından Nasıl Çıkış Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan