Swarm Uygulamasını Nasıl İndirebilirim?

Swarm Uygulamasını Nasıl İndirebilirim?
Swarm Uygulamasını Nasıl İndirebilirim?

Farklı başlıklarla kullanacağınız Swarm, istediğiniz gibi tag yani etiket ve başlık kullanımı yaparak giriş yaptığınız yerlere isimler vermenize yarayan, anı düşüncelerinizi paylaşarak ve resimlerle de bu check-inleri süslemenize yardımcı olacak bir yer bildirim uygulamasıdır. Daha önce Foursquare’nin başlattığı bu akıma, yeni bir uygulama ekleyerek tek el olmayı amaçlayan Swarm uygulaması sayesinde, sizlerde arkadaşlarınızla istediğiniz gibi yer bildirimleri paylaşabilir, keyifli biçimde farklı ihtiyaçlarınıza çareler bulabilirsiniz. Dilediğiniz her an sorunsuzca paylaşımlar yapacağınız ve keyifli yapısıyla her zaman sohbetlerle yeni insanlarla tanışacağınız Swarm, akıllı telefonlarınıza kolaylıkla indirmenize olanak sunulmaktadır. Kolay biçimde indirebileceğiniz gibi, iOS, Android ve Windows Phone cihazların tamamında sorunsuzca çalışmaktadır. İstediğiniz zaman indirme şansına erişmek için, hemen akıllı telefonlarınızın marketlerine girebilirsiniz.

Akıllı telefonlarınızın uygulama marketlerine giriş yaptıktan sonra, arama bölümüne Swarm yazarak, çıkan uygulamayı indirmeniz, ücretsizce sahip olmanız anlamına gelecektir. İndirdikten sonra, telefonunuzdan üye olarak, SMS doğrulaması yaptıktan sonra gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilediğiniz zaman check-in yapıp, arkadaşlarınızı ekledikten sonra onlarla bu yer bildirimlerini paylaşıp ve karşılaştığınız paylaşımları karşılıklı olarak beğenilerine sunabileceğiniz gibi, tamamen ücretsizce kullanmanızı sağlamaktadır. İstediğiniz her an sorunsuzca kullanabileceğiniz ve problemsiz biçimde check-inler yaparak, arkadaşlarınızla iletişim halinde olacağınız Swarm uygulaması sayesinde, dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz. Kaliteli ve kullanışlı yapısıyla problemsiz bir hal alacak olan Swarm uygulamasını, marketlerden veya Android için APK olarak sorunsuzca indirim sağlayabilirsiniz.

Fakat her uygulamada olduğu gibi, Swarm’da da marketlerden orijinal biçimde ücretsizce indirme yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Çünkü virüslerden arındırılmış ve tamamen şirket güvencesinde olarak sizlere sunulacak olan Swarm uygulamasında, sorun yaşamayacağınız gibi; kaliteli anlar yaşamakta sizin elinizde olacaktır. Kendinizi güvene almak için, Google Play Store veya App Store olanaklarını kullanarak uygulamaya sahip olmanız gerekmektedir. Kendi telefonunuzu riske atmadan, sadece marketten bir iki tıklama sonucunda erişebileceğiniz bu uygulama sayesinde, en keyifli paylaşımları ve arkadaşlarınızla en iyi sohbetleri edebilirsiniz. Hemen denemek için marketinizin arama bölümüne Swarm yazarak tamama basmanız ve karşınıza çıkan Swarm uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Swarm Otomatik Yer Bildirimi Nasıl Açılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan