Swarm Uygulamasından Nasıl Çıkış Yapılır?

Swarm Uygulamasından Nasıl Çıkış Yapılır?
Swarm Uygulamasından Nasıl Çıkış Yapılır?

Akıllı telefonlarımızdan her geçen gün yayınlanan birçok uygulamayı kullanmamıza rağmen, tam anlamıyla işlevlerini öğrenemiyoruz. Swarm üzerinden hesabınızda çıkış yapma işlemi oldukça basit bir hal alırken, bazı kullanıcıların bu işlemi yapması için ciddi derecede sorun yaşadığını söyleyebiliriz. Bu nedenle, sizlere Swarm üzerinden nasıl çıkış yapılacağını anlatacağız.İlk olarak standart uygulamaları kullananların basit bir biçimde çözebileceği kadar basit bir ara yüze sahip olduğunu söyleyebileceğimiz Swarm üzerinden, ister farklı bir hesap açmak için, isterseniz mevcut olan ikinci hesabınız veya arkadaşlarınızın kullanması için bazı durumlarda çıkış yapmanız ve değişik bir hesap girmeniz gerekebilir. Bu nedenle çıkış yapma işlemi hakkında bilgi sahibi olmanız gerekecektir. Çıkış yapabilmeniz için, ilk olarak profilinize girmeniz gerekecektir. Ardından sağ üst tarafta bulunan üç noktaya tıklayarak, ayarlar sekmesine girebilirsiniz. Ayarlara girdikten sonra, en altta yer alan Çıkış butonuna basmanızın ardından, hesabınızla ilgili tüm çıkış işlemlerini gerçekleştirmiş olacaksınız. Çıkış işleminin ardından karşınıza ana sayfa gelecektir. Ana sayfadan dilediğiniz gibi kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmenizin ardından tekrar giriş yapabilir, işlemlerinizi hallettikten sonra da tekrardan eski hesabınıza dönmek için yine sırasıyla sayılanları yaparak çıkış yapabilirsiniz.

Oldukça basit ve neredeyse tüm uygulamalarda aynı yol üzerinden yapılan çıkış işlemi sayesinde, asla sorun yaşamaz ve telefonunuzdan problemsiz biçimde hesaplar arasında değişimleri sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz gibi giriş çıkışlar yapabileceğiniz gibi, her seferinde şifrenizi tekrardan yapmanız gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. Şifre konusu günümüzde ciddi manada sorun oluşturmaya başladı. Her hesaba farklı bir şifre, bunun yanı sıra Skype, mail ve telefon şifrelerini de kattığımız zaman oldukça fazla sayıyı ezbere bilmemiz gerekecektir.

Bu nedenle çıkış yapmadan önce şifrenizin ne olduğunu hatırlamaya ve tekrar girmek istediğiniz zamanlarda ise; problemsiz biçimde şifrenizi kullanmaya özen göstermelisiniz. Sorunsuz bir şekilde ihtiyaçlarınıza cevap verecek olan çıkış yapma işlemi oldukça basit ve bir o kadar da kolay bir hal alırken, karmaşık hale sokmaya gerek yoktur. Çünkü insanların istediği daima kolay yollar ve basit işlemlerdir. Bu nedenle, tüm cihazlardan aynı yöntemle çıkış işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Swarm Hesap Nasıl Silinir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan