Swarm Otomatik Yer Bildirimi Nasıl Açılır?

Swarm Otomatik Yer Bildirimi Nasıl Açılır?
Swarm Otomatik Yer Bildirimi Nasıl Açılır?

Swarm kullanıcılarının bildiği gibi, check-in yapmak için kullanılan ve aynı zamanda arkadaşlarınızla ilgili konum bilgilerine de erişebilen bir uygulamadır. Genel mantığıyla yer bildirimi yapmak için uygulama olarak kullanılan Swarm üzerinden, ekstra olarak sohbetler ve çıkartmalar kullanılarak daha kaliteli zamanlar geçirilmektedir. Arkadaşlarınıza ulaşabileceğiniz birçok uygulama olmasına rağmen, gerçekliği ve check-in yaparken bazı yaptırımlara yer verilmesiyle birlikte, farklı bir yer alan Swarm uy uygulaması sayesinde, daha kaliteli paylaşımlar ve en keyifli zamanlar geçirilmektedir. Swarm üzerinden otomatik yer bildirimlerini açmak için, ilk olarak telefonunuzun konum bilgisini paylaşmasına izin vermeniz ve konum bilgisi servisini açık konumuna getirmeniz gerekmektedir. Bunun ardından, gittiğiniz mekanlarda Swarm uygulamasına girerek, mekan arama bölümüne girdiğiniz zaman, konum bilgisine izin verdiğiniz için, sizlere birkaç mekan sıralayacaktır ve istediğiniz birisini seçerek, nerede olduğunuzu direkt olarak check-in yapabileceksiniz. Eğer manuel olarak seçmek ve otomatik olarak belirlemesini istemiyorsanız, telefonunuzun konum bilgisini kapatarak, paylaşımına da engel koyarak kendiniz mekan ismini yazarak aratabilirsiniz. Bu sayede, istediğiniz mekanlarda check-in yapıp, istemediklerinizde de kimsenin bilgisini olmamasını sağlayabilirsiniz.

Oldukça kaliteli ve etkili bir uygulama olan Swarm, aynı zamanda son zamanlarda neredeyse tüm uygulamaların artık yer bildirimi üzerine yoğunlaştığını varsayarsak, sorunsuz bir kullanım sağlamasını da göz önünde bulundurmamız gerekecektir. İstediğiniz gibi farklı isteklerinizi değiştirecek, her zaman değişik ihtiyaçlarınıza cevap verecek ve yer bildirimi yapmanızın yanı sıra; konumunuzu, sohbetlerinizi ve özel hediyeleri kazanma şansına da erişeceksiniz. Her mekanın kendine göre daha popüler olması sonucunda, her mekanda aynı puanı kazanma şansını olmayacaktır. Farklı mekanlar, popülerliğine ve insanların giriş yaptıklarına göre, daha farklı coins kazanmanıza olanak sunacaktır.

Sizlerde Swarm uygulamasını istediğiniz gibi kullanarak, ister otomatik olarak yer bildiriminde bulunup, isterseniz kendi seçimleriniz sonucunda yer bildiriminde bulunabilirsiniz. Tamamen tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre şekillenecek olan bu uygulama sayesinde, kendinizi daima güven hissedip, farklı ihtiyaçlarınızı anında değişiklikleri uygulama şansına ulaşacaksınız. İstediğiniz gibi düzenleyip, arkadaşlarınızla ve aynı mekanda bulunduğunuz insanlarla takipleşebilip, sohbette ederek tanışma şansına erişeceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Swarm Türkçe Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan