Swarm Mesaj Nasıl Silinir?

Swarm Mesaj Nasıl Silinir?
Swarm Mesaj Nasıl Silinir?

Sosyal medya uygulamaları, her ne kadar güzel vakit geçirmek ve kaliteli anlar yaşamak; arkadaşlarımızla sohbetler ederek onlarla paylaşımlarda bulunmamızı sağlıyor olsa da; bazı durumlarda ciddi manada büyük sorunlara yol açabilmektedir. Tanımadığınız birisinden gelecek olan bir mesajla birlikte, hayatınız kötüye gidebilir. Swarm uygulamasında yer alan mesaj silme özelliğinin bulunmaması da, bunun gibi problemleri gün yüzüne çıkartmaktadır. Bir arkadaşınızla veya tanımadığınız birisiyle görüşme yaptıktan sonra, mesajları silememeniz kadar gıcık bir durum yoktur. Uygulamada henüz mesaj silme özelliği bulunmamaktadır. 7 gün boyunca mesajları silme şansınız olmadığı gibi, bu özellik eklenmediği sürece de büyük problemlere davetiye çıkartacaktır. Ancak sizler için Swarm Mesaj Silme yöntemi sunmaktayız. En fazla istenilen ve merak edilen konularında başında yer alan Swarm Mesaj Silme işlemini yapmak için, sizlere sunacağımız 2 yöntemi deneyebilirsiniz. Direkt olarak mesajları silme şansını yokken, dolaylı yollardan mesajları ortadan kaldırma şansına erişerek, daha rahat uygulama kullanımını sürdürebilirsiniz.

Swarm Mesaj Silme işlemi için sunacağımız ilk yöntemle kalıcı olarak mesajlardan kurtulabilirsiniz. Mesajlaştığınız kişiyi arkadaş listenizden çıkartmanız sonucunda, karşı tarafta ve sizdeki tüm mesajlar otomatik olarak silinecektir. Ardından tekrardan ekleme şansınızla birlikte, mesajlardan kalıcı olarak kurtulmuş olacaksınız.

Bu yöntemle birlikte, ikinci bir yolda bulunmaktadır. Biraz öncede söylediğimiz gibi; Swarm üzerinden yapacağınız yazışmalar, 1 hafta yani 7 günlük sürecin ardından otomatik olarak silinmektedir. Bu konuda manuel olarak müdahale ederek, mesajların silinmesini sağlayabilirsiniz. Bazı oyunlarda hile olarak da kullanılan manuel olarak tarihi ileri almayla birlikte, mesajların silindiği görerek; tarihinizi tekrar düzeltebilirsiniz.

Mesaj silememek gibi sinir bozucu bir durumla birlikte, uygulama geliştiricilerinin halen daha neden bu özelliği eklemedikleri de merak konusudur. Çünkü kullanıcıların neredeyse tamamı için gerekli olan mesaj silme özelliğini olmaması, gerçek manada büyük bir eksikliktir. Çoğu insan, sırf bu yüzden uygulamayı tercih etmezken; farklı yöntemlerle Swarm Mesaj Silme işlemini yapabilirsiniz. En pratik ve kaliteli bilgilere erişebileceğiniz, Swarm ile ilgili tüm bilgilere de ulaşacağınız sitemiz sayesinde, artık istediğiniz tüm mesajları birkaç işlemle silme şansına ulaşabilirsiniz.  

Bir önceki yazımız olan Swarm Uygulamasını Nasıl İndirebilirim? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan