Swarm Hesap Nasıl Dondurulur?

Swarm Hesap Nasıl Dondurulur?
Swarm Hesap Nasıl Dondurulur?

İnsanların yiyecek ve içecek işletmeleri, takıldıkları mekanlar ve şehrinizin önde gelen mekanlarına yaptıkları check-inleri takip etmeleri, paylaşmaları için kullandıkları uygulamaların başında Foursquare gelmektedir. Bu uygulamanın aynı işlevine ve aynı şirketle çalışmayı başaran Swarm uygulaması, ekstra olarak sohbet olanakları ve oyunsu tadıyla insanları eğlendirmeyi amaçlamaktadır. Ancak insanlar, bazı dönemlerde bu uygulamayı silmek veya dondurmak isteyebilirler bugün ise sizlere Swarm hesap nasıl dondurulur? konusu hakkında bir kaç alternatif çözümler sunacağım. Çünkü zaman geçtikçe insanların beklentilerini karşılamayan uygulamalarda veya farklı sebeplerden dolayı doğacak dondurma ihtiyaçları da gerçekleşebilir. Fakat bilmeniz gerekir ki; Swarm uygulamasında hesap dondurma özelliği şu anlık bulunmamaktadır. Yani anlayacağınız gibi, uygulamaların bazılarında dondurma, bazılarında dondurma ve silme bulunurken; bazılarında da sadece silme bölümü bulunmaktadır. Aynı şekilde Swarm uygulamasını kullanan kullanıcılarında bilmesi gerekiyor ki, geçici süreyle Swarm uygulamanızı dondurmanız mümkün değildir. Şirket olanaklarına baktığımız zaman, Swarm üzerinde hiçbir yerde dondurma bölümüne erişmenize olanak sağlanmamaktadır. Eğer yine de kurtulmak isterseniz, direkt olarak hesabınızı silebilirsiniz. Bu nedenle, dondurma işlemini arayarak vakit kaybetmek yerine, hesabınızı kökünden silerek, tüm işlemlerinizi ve verilerinizi sistemden kaldırma işlemini gerçekleştirme şansına erişebilirsiniz.

Swarm kullanıcıları için oldukça üzücü bir durum olan geçici süreli dondurma işleminin bulunmaması, silme imkanıyla aranın kapatılmasıyla düzenlemeye gidilmeyeceği gibi bir kanı oluşturmuş olsa da, ileride gelecek olan köklü bir güncelleme sayesinde, problemsiz biçimde dondurma imkanının da geleceğini söyleyebiliriz. Bu konuda henüz bir açıklama veya varsayım bulunmamış olsa da, ileride olmayacağı anlamına gelmemektedir.

Fakat bulunduğumuz dönem içerisinde, Swarm hesap dondurma işlemi maalesef bulunmamaktadır. Bu konuda yapacağınız araştırmalar sizlere vakit kaybettirmekten ileriye götürmeyecektir. Bu nedenle, dondurma işlemi yerine değerlendirebileceğiniz hesap silme konusundaki yazımıza göz atarak, swarm hesap silmenin nasıl gerçekleştiğini değerlendirebilirsiniz. Problemsiz olarak tüm verilerinizin silinmesini ve tekrardan ulaşma şansının olmamasını değerlendirmek için, Swarm Hesabınızı silme girişiminde bulunabilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde hesabınız ve verilerinizi temizleyerek, Swarm’ı hiçbir zaman kullanmamış görüntüsünü verebilirsiniz. Dondurmaktan daha kesin bir çözüm olmakla birlikte, istediğiniz zamanlarda da tekrar kayıt olarak, hesap oluşturabilirsiniz. Hemen deneyip, kolaylıkla hesabınızı kapatabilmenin tadını çıkartabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan