Swarm Gönderilen İstekler Nerede?

Swarm Gönderilen İstekler Nerede?
Swarm Gönderilen İstekler Nerede?

Swarm üzerinde, yeni arkadaşlıklar kurmak, mesajlaşmak ve farklı mekanlarda Check-in yaparak paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Bugün ise sizlere Swarm uygulamasında kimlere istek atmışım, kime arkadaşlık isteği göndermişim konusu hakkında bazı açıklamalarda bulunacağım. Çünkü, Swarm uygulaması her ne kadar gelişmiş olsa da maalesef ki tam detaylı bir sonuçlara yer vermemektedir. Peki, Swarm’da gönderilen istekler nerede? Oldukça popülerleşen yer bildirme alışkanlığı, Swarm sayesinde daha eğlenceli bir hal alarak, keyifli zamanlar geçirmemizi sağlıyor. İnsanların nerede olduğunu takip edebildiğimiz gibi, insanlara bizim nerede olduğumuzu da Check-inler sayesinde gösterebilir, kendi aramızda eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Aynı şekilde arkadaş listemizde olan kişilerle de sohbetler edebilir ve keyifli çıkartmalar paylaşarak daha keyifli anlar yaşamamızı sağlayabiliriz. Swarm’da bir kişiye arkadaşlık isteği gönderdiğimiz zaman, onun kabul etmesi gerekmektedir. Ancak kabul etmediği sürece de, beklemede kalacaktır. Aynı şekilde arkadaşlık isteklerinizin beklemede kalması belli bir sayıyı geçtikten sonra, yeni arkadaşlar eklemeniz mümkün olmayacaktır. Bu nedenle, Arkadaşlık isteklerinizin bazen iptal edilmesi gerekecektir. Arkadaş isteklerini iptal etmek için ise, küçük bir iki işlem gerekecektir. Direkt olarak arkadaşlık isteği gönderdiğiniz kişinin profil sayfasına girdiğiniz zaman, arkadaş gönder bölümünde beliren Beklemede bölümüne bir kere tıkladığınız zaman, arkadaşlık isteğini iptal etmiş olacaksınız. Daha sonrasında ise, istediğiniz diğer kişilere veya aynı kişiye tekrardan arkadaşlık isteği gönderebileceksiniz. Bu sayede, istediğiniz gibi arkadaşlıklarınızı düzenleyebilir, paylaşımlarınızı ve paylaşımlarını takip edebileceksiniz.

Oldukça basit bir biçimde gerçekleşen bu olay sayesinde, sizlerde arkadaşlıklarınızı düzene koyarak, yıllarca arkadaşlık isteklerinizin boşa beklemesini veya diğer insanların egolarını tatmin etmeniz gerekmeyecek. Sadece birkaç tıkla birlikte, istediğiniz gibi isteklerinizi iptal edebilir, yeni arkadaşlıklar ve kabul edilen arkadaşlarınızla yolunuza devam edebilirsiniz. Keyifli ve eğlenceli bir yapıya sahip olan Swarm üzerindeki arkadaşlıklar, onların paylaşımlarını ve check-inleri görmek için, ayrıca mesajlaşmak ve paylaşımlarda bulunmak için oldukça önemlidir. Bu nedenle, arkadaş istek listenizi doldurmamalısınız. Herkese göndereceğiniz arkadaşlıklar bir süre sonra önünüze engel olacağı gibi, yeni insanlara göndermek içinde, geriye dönüp insanlara gönderdiğiniz istekleri tek tek silmeniz gerekecektir. Dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz birbirinden eğlenceli anlara ve kazançlara dönüştüreceğiniz basit bir uygulama olan Swarm sayesinde, istediğiniz kadar keyifli anlara ortak olmanız sağlanacaktır.

Kaliteli ve etkileyici bir kullanım için, arkadaş sayınızı yükselterek; gerçek arkadaşlarınıza öncelik vermeye özen göstermelisiniz. Bu sayede, daha kaliteli anlar yaşayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Swarm'da Şifremi Nasıl Değiştirebilirim? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 18 Mart 2019 - 10:45

Böyle boş bir makale görmedim galiba.
aradığım : %1
Boş olan yerler %99