Swarm Engel Kaldırma – Nasıl Yapılır?

Swarm Engel Kaldırma – Nasıl Yapılır?
Swarm Engel Kaldırma – Nasıl Yapılır?

Herkese açık olarak kullanılabilen Swarm’da, sizi rahatsız eden paylaşımları veya son güncellemeyle gelen kullanıcıları engelleme şansına erişebilirsiniz.  Bugün ise sizlere Swarm!da engelleme nasıl yapılır ve engel kaldırma işlemi nasıl uygulanır konusu hakkında bazı detaylar vereceğim. Böylelikle sizlerde Swarm’da engel kaldırma ve engelleme yaparak Swarm uygulamasından oldukça fazla verim alabileceksiniz. İnsanları engelleyerek, sizin varlığınızdan haberdar olmalarına engel koymuş olacaksınız. Bu sayede, artık size takip veya arkadaşlık isteği gönderemeyecek olan Swarm kullanıcılarının sizi görmesini de engelleyebilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için, ilk olarak kişinin profiline gitmeniz gerekecektir. Kişinin profiline eriştikten sonra, kolaylıkla tek bir butona basarak engelleyebilirsiniz. Profilinde yer alan Block ibaresine tıkladıktan sonra, kullanıcı artık sizin check-in’lerinizi göremeyip, sizlere mesaj atamayacaktır. Bu gibi olumsuzlukların önüne geçmek için, istediğiniz kişileri kolaylıkla engelleme işleminden yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, tekrardan engeli kaldırmak da, Swarm kullananlar için oldukça kolay bir hal almaktadır. İnsanları engelledikten sonra, tekrar profillerine girerek, UnBlock butonuna basmanızla birlikte, engeli kalkacak ve sizinle tekrardan iletişim kurmasının, arkadaşlık isteği göndermesinin de önü açılmış olacaktır. Böyle işlemleri kolay biçimde yapmanızı sağlayan Swarm, rahatsız olduğunuz her türlü hesabı engelleme şansını da sizlere sunmaktadır. Aynı şekilde engellediğiniz insanları da tek tıkla engelini kaldırarak, daha rahat bir kullanım ve eşsiz rahatlıkla birlikte Swarm kullanmanıza çareler üretmektedir.

Keyifle kullandığınız Swarm uygulamasında, insanların bazen oldukça ısrarcı tavırlarından rahatsız olabilmeniz mümkündür. Bunun önüne geçebilmek içinde, bazen tek çare; engelleme işlemi olacaktır. Engelleme butonunu kullanmanızla birlikte, anlık engelleme işlemi yapabilirsiniz. Engelledikten sonra, insanların sizlere ulaşmasının önüne geçmeniz mümkün olacaktır. Kolaylıkla engelleme işlemine ulaşabileceğiniz gibi, bu engelleri en kısa zamanda kaldırma şansına da yine, profillerine ulaştıktan sonra, engeli kaldırma butonuyla kolaylıkla erişebilirsiniz. Kolay ve kullanışlı olarak hayatımıza giren, son güncellemeyle birlikte keyifli anlar sağlayacak olan bu engelleme sayesinde, insanların sizi daha fazla rahatsız etmesinin önüne geçmiş olacaksınız. Tek tıkla yapacağınız yenilikler ve eşsiz engelleme butonunu istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama bulunmadığı gibi, yaptırımda söz konusu değildir.
Sizi rahatsız ettiğini ve ısrarcı davrandığını düşündüğünüz tüm profillerin sizi takip etmesi, arkadaşlık isteği göndermesi ve mesaj yazması gibi unsurların önüne geçebilmek artık çok kolay. Her Swarm kullanıcısının ihtiyacı olacak Block eklentisini bilmeniz oldukça önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Swarm Hesap Nasıl Dondurulur? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan