Swarm Ekli Olmayanı Nasıl Görebilirim?

Swarm Ekli Olmayanı Nasıl Görebilirim?
Swarm Ekli Olmayanı Nasıl Görebilirim?

Farklı yapısı ve kullanıcıları değişik eğlencelere sürükleyen kısmıyla ilk sırada yer alan sosyal paylaşım uygulamalarından olan Swarm, insanlara yer bildiriminde bulunma ve arkadaşlarıyla sorunsuzca sohbet etme şansı sunan platformların başında gelmektedir. Check-in ve sohbet olanağını birlikte sunması, Foursquare’den ayrılan özelliği olmasının yanı sıra, takip etme ve arkadaşlık kurma gibi olanaklarıyla da, diğer platformlarla benzer yanlarını ortaya koymaktadır. Birbirinden farklı arkadaşlıkların kurulduğu, arkadaşlıkların sürdürülmesine de yardımcı olan yanıyla ön plana çıkan Swarm uygulamasında, kullanıcıların merak ettikleri bir konu da, arkadaşlık kurulmadan diğer insanların neler yaptığını görme şansının olup olmadığıdır. Bu konuyla ilgili direkt olarak söylememiz gerekir ki; arkadaş olmadığınız insanlar hakkındaki paylaşımlara ulaşmanız mümkün değildir. Yani bir insanın Check-in yaptığını veya ona mesajlar atabilmeniz için arkadaş listesinde yer almanız gerekecektir. Mesajlar göndermek için ve kişinin yaptığı Check-in bilgilerine ulaşmak için ilk olarak arkadaşlık isteği göndermeniz ve karşı tarafın bu isteği kabul etmesi gerekmektedir. Diğer şekilde, kesinlikle kişiyle ilgili bilgilere ulaşmayacağınız gibi, boşa çare aramak olacaktır.

Swarm Ekli Olmayanları Bulma Yöntemi

Çünkü insanları tamamen koruma altına almaya yönelik bir uygulama olarak bilinen Swarm uygulamasında, insanların izinleri dışında bilgilerine ulaşmak gibi bir hak tanınmamıştır. Swarm’da ekli olmayan kişileri görme şansınız ve profiline ulaşma şansınız olmadığı gibi, arkadaşlık isteğinizi kabul etmediği sürece, herhangi bir şekilde bağlantı kurmanız da mümkün olmayacaktır.

Keyifli zamanlar geçiren insanları rahatsız etmek isteyenler için engelleme imkanı koymuş olan Swarm, aynı zamanda bağlantı kurmayı da tarafların isteklerine bırakmıştır. İstediğiniz kişinin size ulaşmasını ve bağlantı sağlamasına izin verebileceğiniz gibi, arkadaşlık isteklerini reddetmenizle birlikte, kolaylıkla insanların sizlerle bağ kurmasının önüne geçebilirsiniz. Sorunsuzca kullanım ve eğlenceli anlarınızı yaşamanız için ihtiyacınız olan her türlü detayın düşünüldüğü Swarm ile birlikte, sizlerde güven içerisinde paylaşımlarınızı ve arkadaşlarınızla iletişimlerinizi sağlayabilirsiniz.

Her zaman farklı insanların farklı düşünceleri olsa da, kesinlikle sorunsuzca iletişim sağlamak ve arkadaşlarınızla keyifli anlar yaşamanız için fırsatlar sunulan Swarm üzerinden, sizleri arkadaş listesine eklememiş olan insanlarla iletişim kurmanız mümkün değildir. Sizlerde güvenli iletişimlerinize devam edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Swarm Mesaj Nasıl Silinir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan