Snapchat Anı Albümü Nedir?

Snapchat Anı Albümü Nedir?
Snapchat Anı Albümü Nedir?

Snapchat uygulamasına gelen son güncellemeler sonucunda bir çok kişinin sormuş olduğu sorulardan olan Snapchat anı albümü nedir? Dün gelen güncellemeler sonucunda WhatsApp uygulamasında yıldızlı mesajlar seçeneğinde olduğu gibi sizlerde artık Snapchat uygulamasında bir yıldızlu gönderi işaretleyebileceksiniz. Biliyorsunuz ki WhatsApp’ta bir video, resim veya bir mesaj hoşumuza gittiğimiz vakit onu ilerleyen zamanlarda daha kolay bulalım diyerek yıldızlama yapıp Yıldızlı Mesajlar kutusuna gönderiyorduk ve istediğimiz zaman açıp bakabiliyorduk. Snapchat uygulaması bu özelliği baz alarak kendisine uyarlayıp kullanıcılarına sundu. Peki bu seçenek ne işe yarar nasıl kullanılır? Snapchat uygulamasında hoşunuza giden bir gönderiyi işaretleyerek onu Anı Kutusunda saklayabilir ve ilerleyen zamanlarda tekrardan açıp bakabilirsiniz. Veya yeni gelen özelliklerden biri de, galerinizde anı olarak saklamış olduğunuz veya bir türlü paylaşamadığınız fotoğrafları galeriden getirerek kolaylıkla Snapchat uygulamasında paylaşabilirsiniz. Anı olarak kaydetmiş olduğunuz fotoğrafları veya galeriden paylaşmak istediğiniz fotoğrafları Snapchat üzerinden takipçileriniz ile paylaşmak istiyorsanız hemen sizlerde Snapchat güncellemesini yapmayı unutmayın.

Anı Albümü Nedir?

Snap üzerinden hoşunuza giden gönderileri burada saklayabilirsiniz. Biliyorsunuz ki Snapchat üzerinden takip etmiş olduğunuz bir kişi Snap attıktan sonra 24 saat sonrasında Snapchat’ten siliniyordu lakin gelen bu güncelleme sonucunda o gönderiyi Anı olarak saklayabilirsiniz.

  • Snapchat üzerinden çekmiş olduğunuz fotoğrafı paylaşmak istemiyorsanız, ilerleyen zamanlarda paylaşmak istiyorsanız bunu Anı olarak saklayabilirsiniz.
  • Anılarınız arasında arama seçeneğini kullanarak eskiden çekmiş olduğunuz bütün kayıt edilmiş olan Snaplere erişebilirsiniz.
  • Anılarınızı arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Snapchat Anı Özelliği Nasıl Kullanılır?

Snapchat Anı Özelliği Nasıl Kullanılır?

Çekmiş olduğunuz fotoğrafı anı olarak saklamak istiyorsanız, sol dan ikinci sırada yer alan Anı olarak sakla seçeneğini kullanabilirsiniz.

Snapchat Anı Özelliği Nasıl Kullanılır?

Kaydetmiş olduğunuz Anılara ulaşmak için, parmağınız ile yukarı çekin ekranı.

Snapchat Anı Albümü Nedir?

Sadece arkadaşlarınız ile albümünüzü paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Snapchat Uygulaması Ücretli Mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan