Periscope Profil Resmi Nasıl Değiştirilir?

Periscope Profil Resmi Nasıl Değiştirilir?
Periscope Profil Resmi Nasıl Değiştirilir?

Sosyal medya birçok alan da kendisini geliştirirken içerisin de bağlantılı olarak yer alan uygulamalar da bu anlamda kendilerini yenilemekte ve birbirlerine karşı uyumlarını takip etmektedirler. Bu uyumlar sayesin de birbirleri ile yapılan anlaşmalar neticesin de oldukça güzel bir hale gelmektedir ve her geçen gün bir kademe daha kendilerine olan yenilikleri sergilemektedirler. Böylelikle ikili uyum halinde olan birçok uygulamalar doğru orantı da çalıştığı ve uygulamaların yeterliliği gözler önüne serilince de sosyal medya alanı kullanımı daha fazla kitleye hitap etmektedir. Twitter Periscope uygulaması ile birlikte sitesi üzerinden canlı yayınlarını sunabilmekte ve hem bilgisayardan hem de telefondan kullanım haklarını tanıyan bu uygulama sistemleri de bir hayli kazançları kullanıcılarına gerçekleştirmektedir. Bugün ise sizlere Periscope uygulamasında nasıl profil resminizi değiştirebileceğinize dair bazı detaylar vereceğim ve böylelikle artık sizlerde Periscope hesabınızdaki profil resminizi güncelleyebileceksiniz. Peki, Periscope profil resmi nasıl değiştirilir?

Birçok avantajlardan yararlanan kullanıcılar sadece fotoğraf olarak değil artık mevcut anı canlı yayın bağlantısı sayesin de tıp bir televizyon izletir gibi sevdiklerine sunabilmektedirler. Periscope uygulaması bu anlam da dünyanın ilk uygulamalarından birisi olmuş ve özellikle de mevcut kalitesi ile birlikte her geçen gün bir yenisini daha eklemiştir. Periscope profil resmi değişmiyor diyenler için Twitter bağlantı sistemli olduğu için ortak alınan fotoğrafı profil olarak kayıt altına almakta ve sizler dilediğiniz zaman aslında bu güncellemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Hiçbir işlem yapmasa dahi uygulama geçmişini silerek önce Twitter profil resminizi değiştirip sonra uygulamaya yeniden girerek Twitter kimliğinizi tanıtırsanız eğer mevcut Twitter resmini algılayacağı için değiştirebilmiş olursunuz. Ayrıca bana Periscope hakkında sormak istediğiniz soruları alt kısımda yer alan yorum bölümünden kolaylıkla iletebilirsiniz ve daha fazla Periscope hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız da bizleri sıkça takip etmekten vazgeçmeyin.

Bir önceki yazımız olan Periscope Hesabımı Nasıl Silebilirim? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 27 Mart 2018 - 15:47

Scope profil resmimi degistirmek istiyorum yeni bir resim koyuyorum ama 5 saniye falan sonra tekrar eski resim geri geliyor