Periscope Hesabımı Nasıl Silebilirim?

Periscope Hesabımı Nasıl Silebilirim?
Periscope Hesabımı Nasıl Silebilirim?

Günümüzün iletişim araçlarından biri olan ve ilk zamanlar birçok kişi tarafından kullanılan Twitter uygulaması günümüzde halen popülerliğini devam ettirmektedir. Bugün ise sizlere Twitter uygulamasıyla giriş yaptığımız ve canlı yayın oluşturabildiğimiz uygulamalardan olan Periscope uygulamasında merak edilen konulardan biri olan Periscope hesap silme olaylarından bahsedeceğim. Biliyoruz ki Periscope uygulamasına Twitter ile giriş yapabiliyoruz bunun haricinde şuan için herhangi bir giriş alternatifi söz konusu değil. Peki, Periscope hesabımı nasıl silebilirim?

Artık sosyal medyalar da bu konuda el attı ve Facebook görüntülü konuşma sistemin geliştirerek hizmetini sağlamaya başladı. Yine aynı şekilde diğer bir sosyal medya devi olan Twitter ise Periscope uygulaması ile birlikte sitesi üzerinden canlı yayın akışını sağlamak da ve birçok ünlünün dahi katılmış olduğu bu furya her geçen gün çok sevilerek birçok kişi tarafından desteklenmektedir. Android cihazlar da özellikle de büyük verim alan Twitter bu saye de daha fazla giriş sistemi sağlamıştır. Periscope uygulamasını indirip kayıt olduysanız ve sonradan da bu kayıt işlemini silmek istiyorsanız eğer sizlere bu yazımız da yardımcı olacağız. Periscope hesabı silmek aslında görüldüğü gibi pek de kolay bir iş değil çünkü birçok farklı sosyal medya sitelerinde ki profiller de yer alan hesap silmek işlemi için herhangi bir şekilde uzantı adresi ve bir takım bilgi bulunmamaktadır. Hesabınızı silmek için Periscope uygulamasının yöneticilerinden yardım almak zorundasınız. Bu yardım e-posta adresine mail göndererek silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Mail atmanız için Periscope uygulamasını mail adresi [email protected] adresini kullanabilirsiniz. Buraya gönderilen mailler yöneticiler tarafından dikkatle incelenip değerlendirilmektedir. Böylelikle sizler de Periscope hesap silme işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz ve buraya kayıtlı sizin adınıza herhangi bir işlem kalmaz.

Doksanlı yıllardan buyana cep telefonları üzerinde büyük bir gelişme sağlanmıştır. Hayatımıza girdiği andan itibaren her sene farklı üst modelleri ile adeta seri halde üretilen cep telefonları İki binli yıllar da çok daha iyi bir yere geldi ve bu gelişim ile birlikte akıllı telefonlara yerin bıraktı. Akıllı telefonlar üzerinde de halen çalışmalar ve sürüm yükseltmeler devam etmektedir seri halde üretimler gerçekleşmek de ve bu gelişim sayesinde de birçok alanda bizlere kolaylıklar sağlanmıştır. Bu kolaylıkların en başında gelenler de ise kamera kaydı ve fotoğraf çekimlerine üzerine olmuştur. Kayıt işlemleri üzerine yapılan yenilikler sayesin de bizler de artık yanımız da hem cep telefonu hem fotoğraf makinesi hem de kamera taşımaktansa üçünü bir arada bizlere sunan harika akıllı cep telefonları yer almaktadır. Bu sayede özellikle de gezilerimiz esnasın da bizlere büyük bir kolaylık sağlanmış günlük yaşantımız içerisinde dahi bu gelişimler sayesin de bizler istediğimiz anda anı ölümsüzleştirebiliyor fotoğraflarımızı çekebilir sosyal medya aracılığı ile de arşivleyebiliyoruz. Paylaşımlarımızı genelde sosyal medya sitelerinden gerçekleştirerek birçok fotoğraf çekimlerini anlık olarak sevdiklerimizle paylaşabiliyoruz. Teknoloji bu anlam da bizlere gerçekten büyük olanaklar sağlamış ve bu sayede artık fotoğraf albümleri de tarihe karışmıştır. Şuan da özellikle de cep telefonumuz üzerinden canlı yayın bağlantıları dahi yapabiliyoruz. Görüntülü arama özellikleri hem GSM operatörleri tarafından desteklenmek de hem de birçok uygulamalar sayesin de akıllı cep telefonlarımız ile birlikte görüntülü olarak konuşmalarımızı gerçekleştirebiliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Periscope Yayınını Bilgisayardan Nasıl İzleyebilirim? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan