Letgo ile İletişime Nasıl Geçebilirim?

Letgo ile İletişime Nasıl Geçebilirim?
Letgo ile İletişime Nasıl Geçebilirim?

Ülkemize kısa sürede giriş yapmış olan ve yine kısa sürede popüler uygulamalar haline gelen Letgo alışveriş uygulaması televizyonlardaki ilginç reklamlarından sonra daha fazla kitleye ulaşmış durumda. Son zamanların uygulama marketlerinde en çok indirilen uygulamalar arasında yerini almakta olan Letgo alışveriş uygulamasında bugün sizlere Letgo ile iletişime nasıl geçebileceğinize dair önemli bilgiler vereceğim. Letgo alışveriş uygulamasında karşılaşmış olduğunuz herhangi bir problemde direk olarak Letgo yetkili kişilerine bu durumu bildirerek kısa sürede sonuçlara ulaşabilirsiniz. Alıcıyı ve satıcıyı ücretsiz olarak buluşturan platformlardan biri olan letgo uygulamasıyla iletişime geçebilmek için sadece bir adet form doldurmanız yeterli olacaktır. Bu form üzerinden karşılaşmış olduğunuz, üyelik sorunlarınızı, profil silme işleminizi, mevcut olan bir ürünüzü düzelttirmek veya sildirmek için, herhangi bir kullanıcıyı şikayet etmek için gibisinden bir çok işlemlerinizi bir form üzerinden halledebilirsiniz. İlk etapta Letgo uygulamasına ait olan resmi internet adresi olan https://tr.letgo.com/tr/contact adresine giderek buradan karşınıza çıkan formu eksiksiz olarak doldurunuz. Daha sonrasında sizlere geri dönüş yapmalarını beklemeniz durumunda kısa sürede sorunlarınızı bu şekilde çözebilirsiniz.

Letgo Telefon Numarası Var Mı?

Letgo alışveriş uygulamasının herhangi bir şekilde telefon ile destek hattı bulunmamaktadır bunun için sorunlarınızı Letgo alışveriş uygulamasının resmi internet adresi üzerinden bildirmeniz durumunda tarafınıza kısa sürede dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Letgo ile iletişime geçebilmek için alt kısımdaki adımları takip edebilir ve sizlerde Letgo alışveriş uygulamasında karşılaşmış oldunuz herhangi bir sorunuzu kolaylıkla dile getirebilirsiniz.

  1. https://tr.letgo.com/tr/contact adresine giriş yapınız.
  2. Bu kısımda ilk kutuda sizden E-posta adresiniz istenmektedir bu kısma aktif bir şekilde kullanmış olduğunuz E-posta adresinizi giriniz.
  3. Diğer kutu olan Konu kutusuna Letgo ile neden iletişime geçmek istediğinize dair uygun bir konu seçiniz şayet herhangi bir konu size uymuyor ise Diğer sorunlar seçeneğini seçebilirsiniz.
  4. Ardından Letgo ile iletişime neden geçtiğinize dair detaylı açıklamayı Mesaj kutusuna yazmanız yeterli olacaktır.
  5. Son olarak Gönder işaretine tıkladıktan sonra mesajınız ilgili kişilere ulaşmış olacak ve kısa sürede tarafınıza belirtmiş olduğunuz E-Posta adresine dönüş yapılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Data Paketi Nasıl İptal Edilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan