Kredi Kartı Olmadan İnternette Alışveriş Nasıl Yapılır?

Kredi Kartı Olmadan İnternette Alışveriş Nasıl Yapılır?
Kredi Kartı Olmadan İnternette Alışveriş Nasıl Yapılır?

İnternetin en büyük nimetleri belki de kolay kullanılması ve birçok alternatifin olmasıdır. İnternette hoşumuza giden bir ürünü hemen daha farklı sitelerde, daha farklı platformlarda araştırarak bu ürünü daha uygun fiyatlara alabilmekteyiz. Lakin kimi zaman internette yer alan birçok sitelere güvenememekteyiz ve bundan dolayı internetten bir ürün almaya, telefonumuzun, elektrik – su gibi faturaları internetten ödemeye hep uzaktan bakmışızdır. Sebebi ise tamamen güvensizlik, kredi kartımızın olmaması, internetten alışveriş yapmamıza izin vermeyen kartlar yüzünden kaynaklanmaktadır. Bunun için sizlere günümüzde milyonlarca kişinin kullanmış olduğu alternatif ödemelerden bahsedeceğim. Ve özellikle son günlerde popüler olmaya aday olan Whatscope uygulamasında Premium üyelik almak için kullanılacak olan yöntemlerden biri olan İninal Kart ile sizlerde internette güvenle alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Biliyorsunuz ki kredi kartı ile alışveriş yaptığınızda bilgileriniz herhangi bir kişinin eline geçtiği vakit istenmeyen birçok sorunlar ile karşılaşılabiliyor lakin İninal Kart öyle değil. İnternetten kredi kartı olmadan alışveriş yapmanın en kolay yolu olan İninal Kart temin edip kartınız İNG Banklarından TL yüklemesi yaparak internetten alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İninal Karta yüklediğiniz kadar alışveriş yapabilir ve dilediğiniz zaman kartınızı devre dışı bırakabilirsiniz.

Kredi kartı olmadan internette alışverişin en basit ve en hızlı yolu olan İninal kart seçeneğini kullanarak sizlerde kredi kartınızı kullanmadan TL yüklemesi yapmış olduğunuz İninal kart ile işlemlerinizi halledebilirsiniz. Peki İninal kartın ne gibi bir özelliği var, ne gibi bir farkı var? İninal kart kolay temin edilebilen kartlardan biridir, çevrenizde yer alan D&R kitapçılarına(diğer satış noktalarını alt kısımda açıkladım) giderek İninal kartı 10TL (benim aldığımda en son 10TL idi.) karşılığında alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. 7/24 Hızlı cevap servisleriyle kesintisiz iletişim kurmakta olan İninal kart ile alışveriş yapmak daha kolay.

Kredi Kartı Olmadan İnternette Alışveriş Yapmak

 • Google Play’den Bu Kart İle Alışveriş Yapabilir Miyim?
  • Evet, Google Play üzerinden bu kartı kullanarak istediğiniz uygulamaları ücret karşılığında satın alabilirsiniz. Ve ya uygulamada yer alan oyun paralarını – üyelik satımlarını da bu kart ile satın alabilirsiniz.
 • İninal Kartı Nereden Alabilirim?
  • İninal Kart seçeneğini size en yakın olan teknoloji mağazası olan Teknosa mağazasında da temin edebilirsiniz. Bunun haricinde PTT, Migros, Tansaş, Yaysat, Migros Jet ve D&R gibi mağazalardan 10 TL kadar ücret karşılığında kartı alabilirsiniz. (ücret konusunda tam emin değilim.)
 • Karta Nasıl Para Atabilirim?
  • İnternetten alışveriş yapılabilmesi için İninal kartınıza TL yüklemeniz gerekmektedir. Dilerseniz ING Atm’den TL yüklemesi yapabilir ve dilerseniz üst kısımda bahsetmiş olduğum satış noktalarından olan Migros, PTT, PTTMatik, Yaysat gibi mağazalardan TL yüklemesi yapabilirsiniz. Dilerseniz de Paramara uygulamasını kullanıyorsanız bu uygulama üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • İninal Kart Hakkında Daha Fazla Bilgiye Sahip Olmak İstiyorum
  • Eğer ki İninal kart hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve sıkça sorulan bütün soruların cevaplarını daha detaylı bir şekilde öğrenmek istiyorsanız ininal.com adresine gidebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ehliyetim Eve Ne Zaman Gelir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

John White - 4 Ocak 2018 - 11:21

E-postanızı aldık.
 
Kredi tutarınızın aylık oranını ülkenizdeki banka hesabınızda onayladıktan 3 ay sonra başlıyorsunuz ve ayrıca gerekli bütün belgeleriniz varsa ücret ödemeniz gerekmediğini bildirmek isterim. .
 
Devam etmeden önce, kredi tutarınızın daha ileri işlenmesi ve aktarılması için aşağıdaki bilgileri sağlamanız gerekecektir.
 
1) Ülkenizdeki gerçek kimliğinizi ve ev adresinizi doğrulamak için taradığınız kimlik kartınız ve posta kodunuz.
 
2) BANK’ın doğrulama için krediyi geçirdiği eksiksiz banka hesabı ayrıntıları.
 
3) burada teminat için teminatınız (mülkiyet) kredi ABD veya Nijerya’da (Afrika)
 
Not: ABD’de veya Nijerya’da transfer öncesi teminatınızı teminat altına almanız için teminatınız yoksa, kredinin teminatı için burada ABD veya Nijerya’da bir sigorta kartı temin etme masrafını karşılamanız gerekecektir. Bu sigorta belgesi Amerika Birleşik Devletleri’ndeki veya Nijerya’daki güvenliğiniz adına sizin adınıza olacaktır.
 
Sizin için kredi anlaşmasını inceleyip imzalayabilmemiz için e-postanızı ayrıntılar ve belgelerle bekleyeceğiz.
 
Saygılarımla,
John White.