Instagram’da Yorum Nasıl Silinir?

Instagram’da Yorum Nasıl Silinir?
Instagram’da Yorum Nasıl Silinir?

Instagram dünyasında gelen yeni web güncellemeleri ardından bir çok istediğimiz işlemi bilgisayar üzerinden yapabilir hale geldik. Bugün ise Instagram’ı Instagram yapan özelliklerden biri olan Yorumlar bölümünde geçerli olan yorum silme işleminden bahsedeceğiz. Instagram’da yorum silme işlemi ile birlikte sizlerde sizlerin hoşuna gitmeyen gönderilerinizdeki yorumları silebilirsiniz. Her geçen gün daha fazla gelişmekte olan Instagram uygulamasında merak edilen konulardan biri olan yorum silme işleminden bahsedeceğiz. Instagram uygulaması popüler olmasının yanı sıra anlık fotoğraf paylaşma uygulamalarından biri olup sade ve bütün platformları kolaylıkla destekleyen büyük uygulamalardan biridir.

Ayrıca gelen web güncellemelerinin ardından artık bilgisayardan da kullanılmaya başlanılan Instagram uygulaması her geçen saniye daha büyükmektedir, günlük yaşantımızda illaki Instagram uygulamasına ister istemez girebiliyoruz.

Sevgilimizi, hoşlandığımız kişiyi ya da arkadaşlarımızı kontrol etmek için en ideal uygulamalardan biri olan Instagram uygulamasında var olan yorum sistemi ise bir çok kişi tarafından pek kullanılmasa da yine de bazı kullanıcıların vazgeçilmezidir. Kızlar tarafından oldukça çok kullanılan yorum sisteminde herhangi bir fotoğrafa ve ya videoya yorum yapmışsanız ve bu yorumu silmek istiyorsanız yapmanız gereken bütün işlemlerden tek tek bahsedeceğiz.

Instagram Güncellemeleri

Eğer yapmış olduğunuz yorumu bilgisayar üzerinden silmek istiyorsanız bunun için direk olarak instagram.com adresine giderek yeni gelen güncellemeleri inceleyebilirsiniz ve hangi gönderiye yorum yapmışsanız o gönderiyi bularak o gönderiyi açarak yorumunuzu silebilirsiniz.

Instagram uygulamasında hoşunuza gitmeyen bir yorumu sildirmek için tek yapmanız gereken o yoruma uzun dokunup sağ üst köşede çıkan şikayet et bölümünü kullanarak şikayet etmektir.

Telefondan Yorum Silmek

Samsung ve ya diğer markalara ait olan telefonlarda Instagram yorum silmek istiyorsanız ilk olarak yorumunuzun üstüne uzun dokunun ve ardından sağ üst köşede açılacak olan çöp tenekesine dokunarak yapmış olduğunuz yorumu silebilirsiniz.

  1. Yorumun üstüne uzun dokun,
  2. Açılan ayarlardan sağ üst köşedeki çöp kutusuna dokunun ve yorumu silin.

Samsung ve ya diğer markalara ait olan telefonlarda yer alan Instagram uygulamasında yorum silme işlemi bu şekilde yapılmaktadır, eğer sizlerde yapmış olduğunuz yorumları silip tekrar yenisi yazmak istiyorsanız ya da tamamen kalıcı bir şekilde silmek istiyorsanız silmek istediğiniz yorumun üstüne uzun basarak kolaylıkla silebilirsiniz. Instagram hakkında daha fazla bilgi için, Instagram kategorisine göz atmayı unutmayınız.

Bir önceki yazımız olan Instagram İşletme Profili Nedir? Nasıl Açılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Onlinepharmacyreviews - 11 Temmuz 2018 - 08:01

The Truth Behind the Follow/Unfollow Method on Instagram …always a huge fan of linking to bloggers that I adore but do not get a whole lot of link adore from…

r-z-r.ru - 12 Şubat 2019 - 02:38

Вас приветствует сайт рассылки http://r-z-r.ru
.

KevinTop - 16 Nisan 2019 - 05:03

Call back or email me, I’m interested in your offer
+1.424281791
[email protected]