Instagram Takip Ediyor Olarak Gözüküyor Hatası

Instagram Takip Ediyor Olarak Gözüküyor Hatası
Instagram Takip Ediyor Olarak Gözüküyor Hatası

2016 yılının en fazla güncelleme alan uygulamalarından olan Instagram uygulamasında bugün birçok kişinin başına gelmiş olan hatalardan olan “halen takip ediyor” hatalarından bahsedeceğim. Biliyoruz ki Instagram’dan bir kişiyi takip edip takibi bırakınca veya bir başka kişi Instagram’da bir kişiyi takip edince ve ardından takibi bırakınca halen takip ettiğini göstermektedir. Takibi bıraktığınız halde halen takip ettiğinizi gösteren hata tamamen Instagram uygulamasından kaynaklanmaktadır bu hatayı da sizler herhangi bir işlem yaparak çözemezsiniz ve sadece bu işlem için bir süre beklemeniz gerekmektedir. 2016 yılında sürekli gelişen uygulamalardan olan Instagram uygulaması her ne kadar fazla gelişse dahi maalesef ki böyle hatalar ile karşılaşmaktadır bunun en temel sebebi ise Instagram uygulamasının listeyi çok geç güncellemesi ve aşırı derecede aynı anda işlemlerin yapılmasıdır. İlerleyen güncellemelerde düzelmesi beklenen bu hata Instagram’ın yeni bir alt yapı oluşturması sonucunda düzelecek gibi görünmektedir. Instagram’da halen takip ettiğini görüyorsanız lakin karşı tarafın profiline girdiğiniz zaman baktığınız da göremiyorsanız bu gibi durumlar için bir süre beklemeniz ve listenin tam anlamıyla güncellenemesini beklemeniz gerekmektedir.

Liste Ne Zaman Güncellenir?

Instagram’da takip ediyor olarak gösteren hata sizden kaynaklanmamaktadır ve bu hata tamamen Instagram uygulamasından kaynaklanmaktadır. Bunun en temel sebebi ise listenin biraz geç güncellenmesinden kaynaklanmaktadır peki,  o halde liste ne zaman güncellenir?

Listenin ne zaman güncelleneceği konusunda herhangi bir zaman belirtmek mümkün değildir lakin ortalama olarak 2 – 3 gün içerisinde düzelmektedir.

Güncel Listeyi Nereden Görebilirim?

Eğer ki bir nebze dahi olsa içinizi rahatlamak istiyor ve yeni güncel listeyi görmek istiyorsanız o halde sizlerde bilgisayarınızdan veya mobil cihazlarınızdan Instagram uygulamasının internet sitesi olan instagram.com adresine giderek buradan güncel listeyi görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Instagram'da Telefon Numaramı Kimler Görebilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Volkan sarıyılmaz - 25 Ocak 2018 - 22:10

Kız arkadasıma biri arkadaslık isteği yollamıs,kız kabul etmediğini sölüyor ama adamın ismininyanında takip ediyor cıkıyor ama kız arkadasımın listesinde adam yok kıza arıza yapıyorum kafayı yıycem ..!! Bir cewap verin

    adnan - 1 Haziran 2018 - 11:57

    kızın suçu yok

    İsimsiz - 17 Aralık 2018 - 00:53

    Aynı şey benim başımda da var biri cevap verse sevinirim