Instagram Profil Resmini Nasıl Silebilirim?

Instagram Profil Resmini Nasıl Silebilirim?
Instagram Profil Resmini Nasıl Silebilirim?

Instagram uygulamasına gelen hikaye özelliğinin ardından artık profil resmi düzenleme, profil resmi silme gibi işlemlerin yerleri değişmiş durumda. Bunun haricinde Instagram uygulamasında bir resmi profil resmi yaptıktan sonra normal bir gönderi gibi profilimizin etiketlenen bölgesinde yer almaktadır. Yani bir fotoğrafı profil resmi yaparken bunu takipçileriniz büyük boy olarak görmektedir, daha önceden ise profil resmi otomatik olarak küçük ve kimseler tarafından gözükmezken şuan için herkeste normal boy olarak gözükmektedir. Instagram uygulamasında profil resmi yapmış olduğunuz fotoğrafların da yakınlaştırılacağını da kesinlikle unutmayınız. Bugün ise yeri değişmiş olan ınstagram profil resmi silme konusu hakkında bilgiler vereceğim ve bu işlemi de resimli anlatım olarak yapacağım. Instagram’da profil resmini kaldırmak için, yeni bir fotoğraf yüklemek zorundasınız veya fotoğrafı tamamen elle silmeniz gerekmektedir. Instagram’da yeni bir profil resmi ekledikten sonra diğer profil resminiz kalkıyor ve yerine en son eklemiş olduğunuz fotoğraf yer alıyor. Instagram’da şuan profilinizde yer alan resmi kaldırmak için Instagram profilinizi açınız ve Etiketlenen kısmından profil resminizi bulup silebilirsiniz.

Instagram Artık Profil Resmine Beğeni ve Yorum Yapılabiliyor

Instagram’da kullanmış olduğunuz profil resminize takipçileriniz büyük boy olarak erişebilir, yorum yapabilir ve beğenebilir. Bunun için sizlerde Instagram’da yapacağınız fotoğrafları dikkatli ve iyi seçmeniz gerekmektedir en ufak bir ayrıntıyı kaçırırsanız rezil olmanız an meselesi.

Instagram’da Profil Resmini Nasıl Kaldırabilirim?

Instagram'da Profil Resmini Nasıl Kaldırabilirim?

İlk olarak Instagram uygulamasından kendi profilinizi açınız ve resimde belirtmiş olduğum kısıma yani etiketlendiklerim kısmına dokunun.

Instagram'da Profil Resmini Nasıl Kaldırabilirim?

Karşınıza Instagram profil resmini yer çıkacaktır, bu resmi kaldırmak istiyorsanız da profil resminin sağ üst köşesindeki seçeneklere dokunarak buradan kolaylıkla profil resminizi kaldırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Instagram Canlı Yayın Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan