Instagram Mesajlarını Bilgisayardan Okumak

Instagram Mesajlarını Bilgisayardan Okumak
Instagram Mesajlarını Bilgisayardan Okumak

Gençlerin en çok kullandığı uygulamalardan biri olan Instagram uygulaması artık bir çok farklı sektöründe popüler uygulaması haline geldi. Her geçen gün daha fazla büyümekte olan Facebook’un yan uygulamalarından biri olan Instagram dünyasında her gün milyonlarca fotoğraf paylaşılıp milyarlarca bir çok kişi birbirine mesaj göndererek yeni arkadaşlıklar kuruyor ve yeni yeni kişiler tanımanızda oldukça çok yardımcı oluyor. Çirkinlerin ezildiği, yakışıklıların el üstünde tutulduğu ortam olan Instagram dünyasında bugün sizlere en çok konuşulan ve en çok araştırılan başlıklardan biri olan Instagram mesajlarımı bilgisayar üzerinden nasıl okuyabilirim, Instagram konuşmalarını bilgisayardan nasıl okuyabilirim gibisinden sorulara kısaca detaylı bilgiler vererek özetleyeceğim. Günümüzde milyonlarca kişinin kullanmış olduğu Instagram uygulamasının kendi sitesi üzerinden maalesef mesajlara erişememekteyiz ve bu durum Instagram için oldukça çok büyük bir eksiklik, umarım ilerleyen zamanlarda Instagram bu istekleri kabul eder ve mobil uygulama olmak yerine Instagram mesajlarını en kısa sürede masa üstüne taşır. Instagram’ın bu eksikliğini yine çok popüler olan bilgisayar programlarından biri olan BlueStack programı bu Instagramın eksikliğini çok kolay bir şekilde kapatıyor. Instagram uygulamasını bilgisayardan kullanarak hem mesajlaşılabiliyor hem de bilgisayarınızda yer alan dilediğiniz videoyu / fotoğrafı kolaylıkla Instagram hesabınızda paylaşabilirsiniz böylelikle telefonunuz da yer alan veri paketininizden de tasarruf edebilirsiniz.

Windows 10 Bilgisayardan Instagram Kullanmak

Instagram uygulamasına gelen güncellemeler bitmek bilmiyor, bu sefer Windows 10 kullanıcılarının beklemiş olduğu yeniliklerden olan Instagram’ı bilgisayardan kullanma özelliği nihayetinde yayınlandı. Bilgisayardan Instagram uygulamasını kullanmak istiyorsanız sizlerde hemen Windows 10’a özel olan Mağaza seçeneğinden Instagram uygulamasını aratın ve bilgisayarınıza bu uygulamayı indirip kullanmaya başlayın.

Instagram Mesajlarını Bilgisayardan Okumak

 • Windows 10 Ara kısmını kullanarak Mağazayı açınız.
 • Karşınıza popüler uygulamalar kısmından Instagram uygulaması çıkacaktır, eğer çıkmaz ise arama kısmını kullanarak Instagram uygulamasını aratın.
 • Instagram uygulamasını bulup Al seçeneğine tıklayın ve bir süre bekleyin. 1-2 dakika içerisinde Instagram uygulaması bilgisayarınıza kurulmuş olacak.
  Tıpkı telefonda olduğu gibi bilgisayarınızdan Instagram uygulamasını kullanmaya devam edebilirsiniz.
 • Instagram Uygulamasını Bilgisayardan Kullan

Instagram uygulamasını bilgisayarınızda kullanabilmek için ilk olarak Bluestacks programını bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. Instagram hesabınızı Bluestacks programı üzerinden giriş yaparak kolaylıkla dilediğiniz şekilde sanki telefonda Instagram kullanıyormuş gibi bilgisayarınızdan rahat bir şekilde hesabınızı yönetebilirsiniz. Bluestacks programı oldukça çok güvenilir bir programdır bunun için hesabınıza herhangi bir şey olmayacaktır bundan emin olabilirsiniz.

Instagram Mesajlarını Bilgisayardan Okumak

 • bluestacks.com adresine giderek buradan programı indiriniz ve bilgisayarınıza kurunuz.
 • Yaklaşık 15 dakika kadar süren kurulumdan sonra gmail hesabınızı giriş yapınız, eğer hatırlamıyorsanız bu program için farklı bir gmail hesabı alabilirsiniz.
 • Gmail hesabınızı bağladıktan sonra Google Play’i açıp buradan Instagram uygulamasını indiriniz.
 • İndirdiğiniz Instagram uygulamasına kayıtlı olduğunuz kullanıcı adı, telefon numaranız ile giriş yapabilirsiniz.
 • Giriş yaptıktan sonra mesajlar kısmından kolaylıkla bilgisayar üzerinden ınstagram kullanabilir ve arkadaşlarınıza mesaj gönderebilirsiniz.

Programsız Bilgisayardan Instagram Mesajlarını Okumak

Instagram uygulamasında şuan için programsız mesaj okuma seçeneği bulunmamaktadır bunun için üst kısımda bahsetmiş olduğumuz Bluestacks programını bilgisayarınıza kurarak bilgisayarınızdan tıpkı mobil cihazlarınızdaymış gibi Instagram’ı kolaylıkla yönetebilirsiniz. Hatta dilerseniz bilgisayardan Instagram’a bluestacks programı sayesinde fotoğraf atabilir hatta videolar yükleyebilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan