Instagram ile İletişime Nasıl Geçebilirim?

Instagram ile İletişime Nasıl Geçebilirim?
Instagram ile İletişime Nasıl Geçebilirim?

Instagram‘ın yakın geçmişte çıkarmış olduğu uygulama artık aktif hale geliyor. Bu uygulama ile birlikte Instagram ile iletişime geç butonunun aktif edilmesi ile birlikte kişiler Instagram hesabı üzerinden iletişime geçebiliyorlar. Instagram’daki son güncellemeler ile birlikte Instagram üzerinden satış yapan hesaplar ile Instagram kullanıcıları arasındaki iletişim sorunu çözüldü. Bunun için getirilen yeni araçlar sayesinde kullanıcılar satış yapan firmalar ile iletişime geçebiliyorlar.

Bu yol ile birlikte kullanıcıların işletme sahipleri ya da yetkili kişileri ile iletişime geçmeleri artık çok daha kolay bir hale gelmiştir. Instagram kullanıcılarının bunun için yapmaları gereken tek şey kendi profillerinde bulunan iletişime geç butonunu aktif hale getirmek. Instagram kullanıcılarının bu özelliği aktif hale getirmeleri ile birlikte Instagram üzerinde hesabı olan şirket ve firmalar ile direk iletişime geçebilir alış veriş dahi yapabilir hale geliyorlar.

Instagram Yetkileriyle İletişime Nasıl Geçebilirim?

Instagram uygulamasının yetkileriyle sadece hesabım başkalarının eline geçti seçeneğiyle iletişime geçebilirsiniz, bu konu hakkında da daha fazla bilgiye ulaşabilmek adına Çalınan Instagram Hesabını Geri Almak başlıklı yazımıza göz atarak buradan Instagram ile nasıl iletişime geçebileceğinize dair detaylar bulunmaktadır.

İnternette yer alan herhangi bir telefon numarasına itibar etmemeye özen gösterin. Instagram ile iletişime geçerken özel bilgilerinizi paylaşmamaya özen gösterin ve işlem yaptığınız sayfanın facebook.com veya instagram.com olduğundan emin olunuz.

Instagram Telefon Numarası Var Mı?

Maalesef ki Instagram’ın herhangi bir şekilde telefon numarası bulunmamaktadır. Bu sadece bizlere has değil dünya genelinde Instagram uygulamasına ait herhangi bir telefon numarası bulunmamaktadır. Bunun için Instagram’la iletişime geçebilmek için ilk etapta E-mail göndermek sizler için yeterli olacaktır. Göndermiş olduğunuz E-postalara kısa sürede cevap verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Instagram Hesabını Kapatmayı Henüz Bitirmedik başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Simge selcuk - 8 Şubat 2018 - 23:46

Merhaba ben 3 gun once instagramimi dondurdum ama suan acamiyorum sifremi unuttum nolur yardim edin bnm bütün anilarim orda

fatya2323 - 15 Şubat 2018 - 20:28

instagramin e postasii nerden bula bilirim