Instagram Bilgisayarda Nasıl Kullanılır?

Instagram Bilgisayarda Nasıl Kullanılır?
Instagram Bilgisayarda Nasıl Kullanılır?

Bir zamanlar sadece Ünlüleri takip etmemizde yardımcı olan Instagram uygulamasını artık hemen hemen herkes kullanmaya başladı. Bir çok ünlünün yer aldığı Instagram dünyası artık cep telefonlarından çıkıp evimizdeki, ofisimizdeki bilgisayarlarımıza kadar geldi. Sizlere bilgisayar üzerinden nasıl Instagram hesabınıza bağlanacağınız‘dan, nasıl bilgisayar üzerinden bizleri takip etmeyenleri unflayabileceğimiz yani bizde onları takip etmekten vazgeçeceğimizden bahsedeceğim. İlk iş olarak herkes nedense, instagram.com adresine giderek Instagram hesabına giriş yapmayı dener, evet buraya Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek giriş yaparabilirsiniz, takip ettiğiniz kişilerin gönderilerini fotoğraflarını beğenebilir ve yorum yapabilirsiniz lakin tam anlamıyla Instagramı kullanamazsınız. İşte bu sebepten dolayı, bilgisayarınıza Android işletim sistemine sağlayan bütün uygulamaları kaldıran bir uygulama gereklidir. Şuan piyasa da oldukça çok popüler uygulamalardan biri olan BlueStacks programı sayesinde bunu kolaylıkla yapabilirsiniz, yani bu programı bilgisayarınıza kurup Instagram uygulamasını indirip giriş yaparak sanki telefonumuzdan bağlanıyormuş gibi hesabımızı yönetebiliriz. Ayrıca bu program sayesinde Google Play’de yer alan oyunları da oynayabiliriz. Hadi gelin şimdi adım adım BlueStacks programını tanıyalım.

BlueStacks Nedir? Güvenli Midir?

BlueStacks uygulaması bizim bilgisayarımızdaki tabletimiz, mobilimiz diye adlandırabiliriz. Android işletim sistemine sahip olan her uygulamayı bilgisayar üzerinden açmamıza yardımcı olan bilgisayar programıdır. Görünümü tıpkı bir tableti andıran BlueStacks uygulaması oldukça çok güvenlidir, lakin tabi ki kendi internet sitesinden indirmeniz gerekmektedir. Çünkü piyasa da oldukça BlueStacks hakkında farklı programlar mevcut, bazıları crackli bazıları rootlu bazıları virüslü diye adlandırabiliriz. İşte bunun için BlueStacks’ın resmi internet sitesinden indirmenizde oldukça fayda var. bluestacks.com adresine giderek kolaylıkla indirebilirsiniz.

BlueStacks Programını Kurdum, Sonra Ne Olacak?

Bluestacks programını bilgisayarınıza kurduktan sonra sizden herhangi bir tane gmail hesabı isteyecektir, bunun için varsa bir tane gmail adresiniz ile giriş yapın eğer yok ise bir tane hemen gmail adresi oluşturarak Google Play (Market)’e giderek buradan uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz. Daha sonra indirdiğiniz programı açarak Instagram kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. BlueStacks programı kullanarak, fotoğraf paylaşabilir video paylaşabilir ve Instagramdan arkadaşlarınız ile mesajlaşabilirsiniz.

Bluestacks Takip Etmeyenleri Bul

Bluestacks programını açıp Market kısmından InstaFollow adlı programı indirip kurunuz ve ardından bu uygulamayı açıp Instagram hesabınız ile giriş yapın. Bu InstaFollow uygulaması sayesinde sizleri Instagram üzerinden takip etmeyenleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir, sormak istediğiniz soruları alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz, kendinize iyi davranın.

Bir önceki yazımız olan Instagram Bad Request 400 Hatası Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan