Instagram Açılan Mesajı Okunmadı Olarak İşaretle

Instagram Açılan Mesajı Okunmadı Olarak İşaretle
Instagram Açılan Mesajı Okunmadı Olarak İşaretle

Instagram’da yer alan mesaj gönderme ve alma sistemi sayesinde artık eskisinden daha kullanışlı olduğu biliyoruz. Geçtiğimiz günlerde Instagram’a gelecek olan güncellemeler hakkında sizleri haberdar etmiştik, bildiğiniz üzerine Instagram uygulamasına hemen hemen her hafta yeni bir özellik ve yeni bir resim / video efektleri gelmektedir. Bir çok kişi tarafından kullanılan bu uygulama, bu kadar gelişmesinin ardından oldukça popüler olmaya devam etmektedir, bugün sizler için Instagram’da yer alan okunmadı olarak işaretle özelliği hakkında biraz bilgiler vereceğiz. Bildiğiniz üzerine okunmadı olarak işaretle özelliği Twitter ve Facebook gibi büyük sosyal medya hesaplarında oldukça çok kullanılan bir sistemdi.Instagram uygulamasının özelliklerinin arasında yer alan okunmadı olarak işaretle yaparak mesajı hiç açmamış gibi gösterebilirsiniz.

Facebook ve Twitter’da yer alan okunmadı olarak işaretle özelliği sayesinde bir çok kişi daha sonradan cevap vermek istediği gelen mesajları okunmadı olarak işaretleyip daha sonradan bu mesajlara dönüş yapmaktadır. Bugün sizler için Instagram’da çok konuşacak olan ve gelmesi bir ihtimal olan okunmadı olarak işaretle mesaj özelliği hakkında biraz tartışmak istedik.

Açılan Mesajı Okunmadı Olarak İşaretle

Instagram gibi çok hareketli bir platformda bu tür özelliğin olmaması büyük eksikliklerden biri ve sadece büyük eksikliklerden sadece bu değil bunun haricinde bir diğer büyük eksiklik ise Instagram uygulamasında yer alan mesajlaşma özelliğinin bilgisayar üzerinden kullanılmaması büyük eksikliklerden biridir.

Gelişmeye devam Instagram uygulamasında gelecek olan güncellemeler sayesinde okunmadı olarak işaretle özelliği gelip gelmeyeceği tam anlamıyla meçhul. Eğer Instagram’a böyle bir özellik gelirse diğer platformlardan bir farklı kalmayacağı gibi gözüküyor, eğer gelirse de bir çok kişi Instagram uygulamasını daha çok sevmeye başlayacaktır. Instagram uygulamasına gelen 2018 yılındaki güncellemeler ile birlikte Instagram’da mesajı okunmadı olarak işaretleyebilirsiniz. Lakin açmış olduğunuz mesaj görüldü olarak gözükmektedir, siz her ne kadar okunmadı olarak işaretleseniz bile karşı taraf okundu olarak görecektir.

Instagram’da okunmadı olarak işaretle özelliğinin gelmesi tam anlamıyla bilinmiyor lakin bu özellik Instagram uygulamasına eklenir ise tadından yenmez büyük fotoğraf paylaşım uygulamalarından biri olmaya devam edecektir.

Bir önceki yazımız olan Instagram'da Yorum Nasıl Silinir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan