I’m an Albatraoz Klibindeki Kadın Kim?

I’m an Albatraoz Klibindeki Kadın Kim?
I’m an Albatraoz Klibindeki Kadın Kim?

Yaklaşık 10 ay önce yayınlanan AronChupa – I’m an Albatraoz parçası oldukça ilgi gördü ve şuan izlenme sayısı 277.892.086 yani 277 milyon kişi tarafından izlenen bu şarkı Bass’dan dolayı çok ilgi gördü. Lakin nedense sokaklarda hiç duymadığımız bu şarkı neden Youtube’da bu kadar çok ilgi gördü halen çözebilmiş değiliz. Sanırım 277 milyon kişinin hepsi yabancı.. Her neyse benimde merak ettiğim bir konuyu sizinle paylaşmak istiyorum. I’m an Albatraoz klibinde yer alan siyah pantolonlu, deri çeketli kadın bütün gençlerin ilgisini çekmiş olup benimde ilgimi gerçekten çok çekti. Dilerseniz fiziki, dilerseniz bakışları, dilerseniz hareketleri dilerseniz giyiminden dolayı bir çok kişinin dikkatini çeken bu kadın hakkında biraz araştırma yaptım. Öncelikle Taleesha Jane Easton kadar rağbet görmeden Nora Ekberg şahsen benim bu klipte çok ilgimi çekti, şimdi bana abazasın deyip durmayın lütfen gerçekten klibi çok hoş.
Her neyse klipteki kadının adı Nora Ekberg‘dir. Çok bilinmeyen biri, kendisi İsveç’in güneybatı kuşağında yer alan bir şehirde yaşamaktadır. İsveç’te bir şehir olan Borås’da yaşayan Nora Ekberg I’m an Albatraoz şarkısının yapımcısı olan AronChupa‘ın kız kardeşidir. Sesi oldukça güzel ve dikkat çekici olmamasından dolayı ya da memesi büyük olmadığı için ya da sarışın olmadığı için çok dikkat çekmedi.
Klibin burada videosunu paylaşmak istemiyorum lakin izlemek isteyenler Google’ye ya da video izleme sitesi olan Youtube’ye AronChupa – I’m an Albatraoz yazınca aradığı videoya ulaşabilirler.

Nora Ekberg’e ait sosyal medya hesaplar

Nora Ekberg’i Takip etmek isteyenler;
Facebook adresi; facebook.com/nora.ekberg.1
İnstagram adresi; instagram.com/littlesisnora
Twitter kullanmıyor sanırım ya da İsveç’te twitter yasaklandığı için olabilir.

Bir önceki yazımız olan C2.me / connected2.me Hilesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan