Fotoğrafa Emoji Nasıl Konulur? Resme Gülücük Eklemek

Fotoğrafa Emoji Nasıl Konulur? Resme Gülücük Eklemek
Fotoğrafa Emoji Nasıl Konulur? Resme Gülücük Eklemek

Günlük yaşantımızda sevdiklerimize ayıracağımız vakitleri nedense hep telefonlarda fotoğraf çekilmekle uğraşmaktayız. Telefonların başında sürekli zaman kaybederek, en güzel pozu yakalamaya çalışmaktayız. Ki bu durum bazen birilerin ölmesine de neden olmaktadır, düşünsenize selfie çekinirken köprüden aşağı düşüyorsunuz ve telefonunuzdaki mesajları silemeden ölüyorsunuz ne kadar kötü bir durum. Her neyse fotoğraf olayını çok abartmayın, çirkin çıkıyorsan çekilmiş olduğunuz resmin üstüne gülücük koyup hemen Instagram’a paylaşın. Diğer kişiler gibi olmayın İstanbul’da sırf fotoğraf çekilebilmek için gezmedik mekan, girmedik mekan bırakmamak yerine evinizde oturun bir demlik çay koyup çay için. Her neyse bugün sizler için resmin üstüne nasıl gülücük ekleyeceğiniz konusunda biraz bilgi vereyim, çekilmiş olduğunuz resmin arkasında istenmeyen görüntüler var ise ve ya çirkin çıkan bir arkadaşınız varsa onun kafasına gülücük koyup onu sansürleyebilirsiniz. Fotoğraf çekildikten sonra resminizde istenmeyen kareleri ve ya hoşunuza gitmeyen kısımları bulanıklaştırmak yerine 2019 ve 2020 yılında devam eden trendlerden biri olan gülücük koyma seçeneğini sizlerde kullanarak resminize daha farklı bir görüntü, renk katabilirsiniz. Peki resmin üstüne nasıl gülücük konulur?

Sizlere son zamanlarda Instagram kullanıcıların bir numaralı uygulaması olan Square InstaPic uygulamasını tavsiye ederim. Eğer sizlerde bir çok resimlerinizi düzenlemek, mevcut fotoğraflarınızın, resimlerinizin üzerine gülücük eklemek istiyorsanız Google Play üzerinden telefonlarınıza indireceğiniz Square InstaPic uygulaması ile bunu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Square InstaPic uygulaması ücretsiz olup, bir çok özellikleri mevcuttur.

Square InstaPic Özellikleri

  • Kolaj yapabilir ve birden fazla fotoğrafı birbirine ekleyebilir, birleştirebilir ve çıkartabilirsiniz.
  • Fotoğrafların en – boy oranını ayarlayabilirsiniz.
  • Fotoğrafın kenarına boşluk bırakabilirsiniz, WhatsApp Profili için fotoğrafı ortalayabilirsiniz.
  • Fotoğrafı +90 dereceler boyunca döndürebilir istediğiniz pozisyona getirebilirsiniz.
  • Ücretsiz sürümde bulunan ortalama 40 kadar efekt ile fotoğraflarınıza efekt ekleyebilir ve mevcut efektleriniz üzerinde oynamalar yapabilirsiniz.
  • Fotoğrafınıza renk, sıcaklık, karartı gibi işlevleri Square InstaPic uygulaması ile ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
  • Çekilmiş olduğunuz resmin üzerine emoji, gülücük ve bir çok çıkartma ekleyebilirsiniz.
  • Çekilmiş olduğunuz fotoğrafa ayna efekti verebilirsiniz.
  • Fotoğrafınıza arkaplan ekleyebilirsiniz ve fotoğrafınızın üzerine yazı yazabilirsiniz.
  • Birden fazla özelliğe sahip olan fotoğraf araçlarından Square InstaPic uygulamasını ücretsiz olarak Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Resme Gülücük Eklemek

Square InstaPic programını sizlerde Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Program tamemen ücretsizdir ve ilgili programı indirmek için alt kısımdaki linki kullanabilirsiniz.

Resme gülücük eklemek için bu programı indirip galeriden hangi fotoğrafa gülücük eklemek istiyorsanız o fotoğrafınızı açınız. Açmış olduğunuz fotoğrafa gülücük eklemek için, alt kısımda menüler bölümünden Emoji seçeneğine giderek buradan hangi emojiyi eklemek istiyorsanız seçmeniz yeterlidir. Emojiye bir kere dokunduktan sonra resmin üzerinde oynamalar yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Direksiyon Sınavı Sonuçlarını Nasıl Öğrenebilirim? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan