Faturalı Hattıma Telefon Nasıl Alınır?

Faturalı Hattıma Telefon Nasıl Alınır?
Faturalı Hattıma Telefon Nasıl Alınır?

Turkcell, Avea, Vodafone gibi operatörlerin büyük kampanya ile başlatmış olduğu faturaya ek telefon sistemi 2013 yılından itibaren büyük bir hız ile gelişmeye devam etmektedir. Teknolojinin her geçen saniye daha çok gelişmesinin ardından yeni telefonların piyasaya çıkmasından dolayı bir çok operatör bütün aboneleri akıllı telefonlara sahip olabilmesi adına düzenlemiş olduğu kampanyalardan biri olan faturalı telefonlar sayesinde bir çok kişiyi akıllı telefon sahibi yapmaktadır. Akıllı telefonlar hayatımızı kolaylaştıran, bizleri zor durumlardan hemen kurtaran cihazların olmasının ardından bizlerin de zamanını öldüren cihazlar olarak da adlandırabiliriz. Telefonlarımızı en iyi şekilde faydalı bir biçimde kullanırsak bizler için o kadar iyi, eğer sizlerde faturaya ek bir telefon almak istiyorsanız ne gibi koşullar gerektiği konusunda biraz bilgiler sonrasında faturalı telefon alıp almayacağınız konusunda biraz düşündükten sonra akıllı telefona sahip olabilirsiniz. Eğer hattınız şuan için faturasız ise muhtemelen operatörünüzden 2-3 ay sonrasından bir telefona sahip olabilirsiniz. Bir çok operatörün sunmuş olduğu koşullardan ilki olan, düzenli ödemedir. Eğer siz faturalı hatta sahipseniz ve sürekli düzenli bir şekilde ödeme yaptıysanız tarifenize ek olarak faturanıza telefon alabilirsiniz.

Faturalı hattınıza telefon nasıl alınır? sizler için hazırlamış olduğumuz iki küçük kısa alt başlık sayesinde daha fazla bilgiye erişebilirsiniz.

Faturayla Telefon Almak

Faturasız hattan, faturalı hatta geçiş yaptıktan sonra 3-4 ay boyunca operatörünüze düzenli olarak faturanızı ödediğiniz zaman operatörünüzden tarifenize ek bir ücret karşılığında telefon alabilmektesiniz.

Eğer peşin olarak bir telefon almak istiyorsanız, peşin bir fiyat karşılığında operatörünüzden ya da teknoloji mağazalarından kolaylıkla telefonunuzu alabilirsiniz. Lakin hemen araştırmadan, telefonlarınızın özelliklerini belirlemeden gidip paldır küldür telefon alırsanız bir süre sonra pişman olursunuz.

İndirimli Faturalı Telefon Almak

İnternet üzerinden alacağınız her telefon sizler için internet indirimi uygulanmaktadır, bunun için sizleri en iyi temsil eden telefonunuzu belirledikten sonra internette yer alan güvenilir siteleri ziyaret ederek detaylı bir araştırma yaptıktan sonra telefonunuzu internet üzerinden sipariş vermeniz durumunda indirimli almış oluyorsunuz.

İnternetten N11, Gittigidiyor gibi sitelerde yer alan indirim kuponlarını takip ederek vitrinde yer alan ürünleri inceleyerek kolaylıkla daha uygun fiyatta yeni bir telefona sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Telefondan Konum Nasıl Gönderilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan