Facebook Profil Fotoğrafına 15 Temmuz Nasıl Eklenir?

Facebook Profil Fotoğrafına 15 Temmuz Nasıl Eklenir?
Facebook Profil Fotoğrafına 15 Temmuz Nasıl Eklenir?

Facebook‘un yeni güncellemelerinden biri olan 15 Temmuz efektleri sayesinde artık profil fotoğraflarınıza 15 Temmuz efektleri ekleyerek 15 Temmuz ruhunu bütün Facebook dünyası ile yaşayabileceksiniz. 07 Temmuz 2017 tarihinde gelen güncellemeler ile birlikte artık Facebook profil fotoğrafına 15 Temmuz yazısı eklenebilir hale geldi, sizlerde 15 Temmuz’u desteklemek istiyorsanız ve profil fotoğraflarınıza 15 Temmuz’u unutturma, 15 Temmuz’da bende nöbetteyim, 15 Temmuz unutmadık unutmayacağız, gibisinde efektler ekleyerek 15 Temmuz gücünü herkese hissettirebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak ve Facebook tarafından desteklenen bu özelliği sizlerde bir an önce kullanmak istiyorsanız Facebook’a giriş yaparak bu güncellemeyi kullanabilirsiniz. Peki, Facebook profil fotoğrafına 15 Temmuz yazısı nasıl eklenir?

Profil Fotoğrafıma Nasıl 15 Temmuz Yazısı Ekleyebilirim?

  1. İlk olarak Facebook’a giriş yapınız ve ardından hangi fotoğrafınıza 15 Temmuz efektini eklemek istiyorsanız o fotoğrafınızın Facebook’a yüklü olduğundan emin olunuz.
  2. Daha sonrasında https://www.facebook.com/gameface adresine gidiniz ve buradan sol kısımdan hangi efekti kullanmak istiyorsanız onu seçiniz.
  3. Ardından sağ kısımdaki profil resminize dokunarak hangi fotoğrafınıza 15 Temmuz yazısını eklemek istiyorsanız ilgili bir tane fotoğraf seçerek 15 Temmuz yazısını ekleyebilirsiniz.

15 Temmuz İçin Hangi Efektler Var?

  • 15 Temmuz’u unutturma,
  • 15 Temmuz’da bende nöbetteyim,
  • 15 Temmuz unutmadık unutmayacağız,
  • Ömer Halisdemir 15 Temmuz

gibi toplamda birbirinden farklı efektler mevcuttur. Bu efektleri kullanarak sizlerde 15 Temmuz ruhuna destek çıkabilirsiniz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan