Facebook Messenger Kullanmadan Mesajları Okumak

Facebook Messenger Kullanmadan Mesajları Okumak
Facebook Messenger Kullanmadan Mesajları Okumak

Biliyor musunuz, nedense Facebook Messenger dendikçe hep kalbimin bir köşesinde duran bir türlü atıp silemediğim MSN aklıma geliyor. Facebook Messenger belki de hayatımızı daha çok kolaylaştırabilir ama MSN’nin vermiş olduğu tadı, tuzu kesinlikle bizlere sunamayacağını biliyorum. MSN’de sırf hoşlandığımız kişiye gönderme yapmak için winamp(yanlış hatırlamıyorsam) açıp onu anlatacak olan şarkılar dinlerdik bir nevi gönderme yapardık hatta daha kötüsü bir video almak, bir dosya almak için de sürekli olarak birbirimize titreşimler gönderirdik. Her neyse yeter bu kadar duygusallık, ne diyorduk Messenger diyorduk. Facebook Messenger uygulaması hayatımıza girdikten bir çok kullanıcının işine yararken bir çok kullanıcı nedense bu uygulamayı indirmek istemiyor ve Facebook Messenger kullanmadan mesajlarına erişmek istiyor. Bugün ise sizlere Facebook Messenger kullanmadan mesajları okumanın yollarından bahsedeceğim, şuan bildiğiniz üzerine Facebook uygulamasında mesajlarınızı bu uygulama üzerinden okumanız imkansız. Tamam bu uygulamaya girerek Facebook’ta dolaşabilirsiniz lakin bu uygulama üzerinden Facebook mesajlarınızı yönetemezsiniz. Facebook Messenger kullanmadan mesajları açmanın en kolay yolu tarayıcı kullanmak.

Evet sizlerde telefonlarınızda yer alan tarayıcıları kullanarak Facebook Messenger kullanmadan mesajlarınıza erişim sağlayabilirsiniz. Sizlerde benim gibi sadeliği seviyorsanız, Messenger uygulamasını kullanmadan telefonunuzda bulunan herhangi bir internet tarayıcısını kullanarak Facebook’ta yer alan mesajlarınıza Facebook Messenger uygulaması gerekmeden sizlerde erişim sağlayabilirsiniz. Yine bir alternatif yol olan Facebook Lite uygulamasını kullanarak da Messenger uygulamasına giriş yapmadan Facebook mesajlarınıza ulaşabilirsiniz. Facebook Lite uygulamasını Google Play’den telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilir ve Facebook Lite uygulaması ile Facebook’ta daha hızlı dolaşabilirsiniz. Facebook Lite hakkında daha önceden Facebook Lite Nedir? başlıklı yazımızda detaylı bilgiler paylaştık.

Facebook’ta mesaj okumak için, Facebook Messenger uygulamasına gerek olmadan Tarayıcıdan ve Facebook Lite uygulamasını kullanarak mesajlarınıza hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Facebook Messenger ve diğer merak ettiğiniz bütün sorularınızı bizlere iletmek için alt kısımdaki kutuları kullanarak yorum olarak bizlere iletebilir ve kısa süre içerisinde çözümlere ulaşmanızı sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Facebook Messenger'dan Şarkı Nasıl Gönderebilirim? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 10 Mart 2018 - 18:34

Boş boş yazmışın. Tarayıcıdan nasıl yapılcak mesaj okuma.Onu yazaydınya gevezelik edeceğine.