Dondurulmuş Twitter Hesabı Nasıl Açılır?

Dondurulmuş Twitter Hesabı Nasıl Açılır?
Dondurulmuş Twitter Hesabı Nasıl Açılır?

Bizlerin vazgeçemediği sosyal platformlardan olan Twitter’da bugün dondurulmuş bir hesabı nasıl açabileceğiniz konusunda bazı önemli bilgiler vereceğim. Biliyoruz ki Twitter hayatımıza girdikten sonra ünlüleri daha kolay bir şekilde takip edebilir hale geldik ve bunun haricinde bizleri sürekli ilgilendirmekte olan gündemdeki önemli başlıkları Twitter üzerinden takip ediyor hale geldik. Bunun üzerine Twitter kısa sürede dünyaca ünlü bir ağ olurken geliştirmelerini de büyük bir hızla devam ettirdi. Bugün ise Twitter’da dondurulmuş olan, donuk olan bir hesabı nasıl tekrardan aktif hale getirebileceğiniz konusunda bazı alternatif yollar sunacağım. Dondurulmuş bir Twitter hesabını tekrar açabilmek için kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptığınız takdirde sorunsuz bir şekilde hesabınız tekrardan açılır. Lakin son zamanlarda bazı sorunlardan dolayı kaynaklanan nedenlerden dolayı dondurulmuş olan hesabınıza kullanıcı adını & şifrenizi doğru girseniz dahi hesabınıza erişim sağlayabilmeniz maalesef ki mümkün değil. Bunun için bir alternatif yol üzerinden dondurulmuş olan hesabınızı aktif ettiğiniz halde giriş yapmama sorununu çözmek için sizlerde şifre sıfırlama seçeneğini kullanabilirsiniz.

Twitter Dondurulmuş Hesabı Nasıl Açarım?

Twitter üzerinden dondurmuş olduğunuz profilinizi tekrardan aktif etmek istiyorsanız ve dondurduğunuz günden itibaren 30 gün geçmediyse bu hakkınızı kullanarak donuk hesabınızı kullanıcı adı, e-posta adresiniz ya da telefon numaranız ile Twitter şifrenizi kullanarak donuk profilinizi tekrardan aktifleştirebilirsiniz. Hesabınızı aktif ettikten sonra kısa süre sonra eski şekilde Twitter kullanmaya devam edebilirsiniz, hesabınızı açtıktan sonra takipçi sayınız & takip ettiğiniz kişi sayısı veya Tweet sayınız yanlış olabilir. Bu durum ilerleyen zamanlarda düzelecektir.

Twitter’da Donuk Hesabıma Giriş Yapamıyorum? Neden?

Dondurmuş olduğunuz Twitter hesabınıza giriş yapamıyorsanız bazı nedenlerden dolayı kaynaklanabiliyor olabilir. Bunun için sizlere aşağıdaki listede sunduğumuz çözümlere & nedenlere göz atarak hızlı bir şekilde dondurulmuş olan hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

  1. Hesabınızı dondurduktan sonra 30 gün içerisinde giriş yapmadığınız takdirde hesabınız Twitter yönetimi tarafından kalıcı olarak silinmektedir. Eğer ki hesap dondurma tarihinin üzerinden 30 gün geçtiyse maalesef ki hesabınız silinmiştir ve bu işlemi geri alamayacağınızdan dolayı yeni bir hesap oluşturunuz.
  2. Bir diğer alternatif yol ise son zamanlarda sıkça hesabınızı dondurup açtıysanız hesabınız büyük bir ihtimalle BUG denilen bir hataya kapılmış olabilir. Hesap bilgilerinizi doğru girdiğiniz halde hesabınızı açamıyorsanız, telefonlarınıza indirmiş olduğunuz Twitter uygulamasından hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz.
  3. Masaüstünden Twitter hesabınıza erişim sağlamak istiyorsanız ve giriş yapamıyorsanız şifre sıfırlama bağlantısını kullanarak yeni bir şifre oluşturup masaüstünden giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Telefondan Twitter Hesabımı Nasıl Dondurabilirim? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan