Clash of Clans İphone’dan Gmaile Çevirmek

Clash of Clans İphone’dan Gmaile Çevirmek
Clash of Clans İphone’dan Gmaile Çevirmek

Clash of Clans İphone'dan Gmaile Çevirmek

Günümüzde en fazla oynanılan oyunlardan biri olan Clash Of Clans oyununda İphone Game Center’a kayıt olan Clash of Clans hesabımızı nasıl Gmail (Android) köyüne çevireceğimizi anlatacağım. Öncelikle ben rastgele bulduğumu söyleyebilirim, tamamen hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmiyorum lakin bu çözümü uygulayıp Android’te hesabımı İphone telefona aktarmıştım. Öncelikle aktaracağımız telefonun mutlaka android olması lazım, ardından yeni bir gmail hesabı oluşturuyoruz ve Clash of Clans oyunumuzu telefonumuza kurup giriş yapmadan ilk aşamaları geçiyoruz. Hani vardır ya, asker üret, goblin köylerine saldır, belediye binanı yükselt, topları kur vs. işte oyuna yeni başlayan kişiler için zorunlu olan bu aşamayı geçiyoruz. Ve ardından o bize yardımcı olan kadın karakter gittikten sonra oyunda sağ tarafta Görev yeri ve Ayarlar bölümü gelince, bir cihaza bağla şeklinde bir seçenek gelecektir. 

İşte bundan sonraki adımları mutlaka dikkatlice okuyunuz;

  1. Bir Cihaza Bağla
  2. İphone’dan Bir Cihaza Bağla şekliden bu eski cihaz, başka bir cihaza bağlamak istiyorum
  3. android olmayan bir cihaz şeklinde ilerliyoruz
  4. ardından bize veren o kodu Android telefonumuzdaki >> bu yeni cihaz deyip; İphone’daki kodu giriyoruz.
  5. Ardından köy baştan yüklenince artık İphone’daki köyümüz Android şeklini almış oluyor.

Peki bütün işlem bu kadar mı? Tabi ki değil, yeni açmış olduğumuz gmail hesabını, Ayarlar bölümünden giriş yap dedikten sonra İphone’daki köyümüz Android(gmail) hesabımıza geçiş yapmış oluyor.

Lütfen bütün yazısı baştan okuyunuz, en ufak bir hata sonucu köyünüz gidebilir ve hiç bir sorumluluk kabul etmediğimi başta belirttim. Olay çok basit, kafanızda kurguyu yaptıktan sonra ilerleyebilirsiniz. Ayrıca işlem, Clash of Clans oyununu farklı gmail hesabına aktarma işleminde de gerçekleşiyor diyebilirim. Lakin bu mantık üzerinden Gmail hesabına kayıtlı olan Clash of Clans oyununu İphone’a aktarma işlemini hiç denemedim. Bizlere işlem sonrasından ya da işlem öncesi mutlaka danışın sizlere ayrı ayrı tek tek yardımcı olabiliriz, lütfen sorularınızı yorum olarak aşağıda bizimle paylaşın ki aynı sorunlarla karşılaşan arkadaşlar da cevap bulabilsin.

Not: Bu arada belirtmek isterim ki, Androidten Iphone cihazına taşıma işlemi her kullanıcı için 1 kere yapma hakkı verilmekte. Lütfen işlemi gerçekleştirmeden önce bu tür işlemlere ve daha önce yapıp yapmadığınızı kontrol ediniz..

 

Bir önceki yazımız olan Mezarlıktan Neden Ses Gelir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan