Clash Of Clans Facebook Bağlanmıyor Sorunu

Clash Of Clans Facebook Bağlanmıyor Sorunu
Clash Of Clans Facebook Bağlanmıyor Sorunu

Geçtiğimiz günlerde Clash Of Clans oyunu hakkında, facebook bağlanma sorunu, facebook hesap kurtarma, facebook hesabı silme ve facebooktan oynama gibisinden bir çok mail aldık. İşte bu tür soruları da bugün yanıt olmak istedik.. işte sırasıyla sorulan sorular aşağıdaki olduğu gibi yanıtladık. Clash Of Clans Facebook Bağlanmıyor Ne Yapmalıyım? Sorun tamamen sizin Facebook hesabınızla alakalıdır, Facebook’a giriş yaparak ayarlar bölümünden uygulamalar kısmında yer alan bölümünde uygulamayı yöneterek bu sorunu çözebilirsiniz. Clash of Clans hesabım çalındı, daha önce Facebook’a bağlıydı kurtarabilme gibi bir şansım var mı gibisinden bir soru daha almıştık, gelen maile güzel cevap yazmıştık. Maalesef Clash of Clans hesabınız çalındığı zaman Facebook’a bağlı olsa bile bunu kurtarabilme şansınız yoktur, giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir.

Kötüme bağlamış olduğum Facebook Hesabını nasıl silebilirim? şeklinde bir soru daha almıştık bunu da basit bir şekilde hemen anlatalım. Oyuna giriş yaparak sağ köşede bulunan Ayarlar bölümüne dokunarak karşınıza açılan pencerede Facebook bağlantısını keserek facebook hesabınız ile Clash Of Clans oyunu ile olan bağlantınızı kesebilirsiniz. Son olarak ta Clash Of Clans’ı Facebook’tan oynayabilir miyim gibisinden çok güzel bir soru daha almıştık, Maalesef Clash Of Clans mobil tabanlı bir oyun olduğu için Facebook üzerinden oynatılmasına izin verilmemekte. Bunun için Facebook üzerinden Clash Of Clans oyununu maalesef oynayamazsınız. Bizlere diler Clash Of Clans oyunu hakkında diler diğer oyunlar hakkında sormak istediğiniz soruları alt kısımda bulunan yorum kutucuklarını doldurarak iletebilirsiniz.

Clash Of Clans Facebook Sorunu Nasıl Çözülür?

Clash Of Clans oyunundaki köyünüzü Facebook’taki arkadaşlarınızın görmesini istiyorsanız bunun için oyuna Facebook hesabınız ile mutlaka giriş yapmanız gerekmektedir. Clash of Clans oyununda son zamanlarda Facebook bağlantı sorunu bulunmaktadır, bu sorunu çözebilmek adına sizlerde daha önceden Facebook hesabınıza herhangi bir oyun bağlantısı yapmamış olmanız gerekmektedir. Şayet yaptıysanız bu durum için yeni bir Facebook hesabı açmanız gerekmektedir.

  • Clash of clans hesabıma facebook ile bağlanmak istiyorum. Nasıl bağlanabilirim?
    • Clash Of Clans hesabınızı bağlamanız maalesef ki mümkün değildir. Facebook bağlanma olayı şu şekildedir, eğer ki Facebook’taki arkadaşlarınızda clash of clans oynuyor ise siz kendi Facebook hesabınızı bağlayıp onların köyünüzü görmesini ve sizlerde onların köyünü görmenizi sağlayabilirsiniz. Bunu yapmak istiyorsanız oyun ayarlarından yapabilirsiniz lakin sakın unutmayınız ki Facebook ile bağladım ilerleyen zamanlarda Facebook ile tekrardan giriş yaparım diye bir kaide yok.

Bir önceki yazımız olan Girdiğiniz Bilgilere Ait Öğrenci Bulunamadı Hatası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan