Clash Of Clans Bot Hilesi Nedir?

Clash Of Clans Bot Hilesi Nedir?
Clash Of Clans Bot Hilesi Nedir?

2017 yılında halen mobil birçok mobil kullanıcısı tarafından oynanılmakta olan Clash of Clans oyununda mevcut olan hilelerden biri olan bot hilesi hakkında bugün en çok sorulan sorulara değinmek istedim. İşte bir zamanların efsane hilelerinden biri olan clash of clans bot hilesi hakkında merak ettiğiniz bazı sorulara aşağıda cevap verdim. Peki o halde, clash of clans bot hilesi nedir?

Clash Of Clans Bot Hilesi

 • Clash of Clans bot ne işe yarar/ne yapar?
  • Bot sizin adınıza asker basar, belirlemiş olduğunuz köylere saldırı yapar ve bu işlemi sürekli tekrar ettirdiği için oyunda sürekli çevrimiçi olur. Çevrimiçi olduğu için kimse size saldıramaz ve ganimetleriniz güven altında olur.
 • Ban Riski / Ceza Alma riski var mıdır?
  • Tabii ki ceza alabilirsiniz, lakin oyunda bir çok kişi hilenin olmadığını biliyor. Bilen kişilerde sizin hile kullandığınızı anlamayacaklar, eğer anlayan kişilere denk gelirseniz ya da oyun yöneticilerinden birinin köyüne bot saldırı yaparsa o zaman işiniz hayli bir zor diyebilirim. Lakin ben 2 aydır kullanıyorum bir sorun olmadı ve olmayacağını sanıyorum. Benden önce 5-6 ay öncesine kadar herkes kullanıyormuş, ayrıca ben sanal makine alarak botumun yani hilemin 7/24 açık kalmasını sağlıyorum böylelikle daha çok verim alıyorum.
 • Nasıl çalışır?
  • Çalışması için, bilgisayarınızın olması lazım ayrıca bluestacks programının sorunsuz çalışması gerekmektedir. Bunun haricinde bilgileriniz ne kadar açık kalırsa bot o kadar çalışır ve sizin adınıza köylere saldırı düzenler.
 • Hile Nasıl saldırı yapıyor?
  • Hilenin yapımcılarını gerçekten tebrik etmek lazım, mesela ben bota şu emri veriyorum; 100 bin altını olan köylere saldır diye bir emir veriyorum ve köy tasarımı kötü olan köyleri bularak o köyleri saldırıyor bazen 1-2 yıldız alıyor bazen hiç alamıyor. Ama 12 saatte 4 milyon altın ve 4 milyon iksir kasıyor diyebilirim. Ayrıca 12 saatte 10 bin tane de kara iksir kasıyor.

Bir önceki yazımız olan Telefonumun Hafızası Doldu Ne Yapmalıyım? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan