Bip Messenger Hesabı Nasıl Silinir?

Bip Messenger Hesabı Nasıl Silinir?
Bip Messenger Hesabı Nasıl Silinir?

Son zamanlarda oldukça ses getiren bip messenger uygulaması hakkında merak edilen konulardan biri olan Bip Messenger hesabı nasıl silinir konusu hakkında hesap silme işlemini anlatacağım. Turkcell tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Diğer uygulamalar gibi internet üzerinden mesajlaşmanızı sağlar. Rehberinizde ki arkadaşlarınızla bağlantı kurmanıza yardımcıdır. Turkcell tarafından geliştirilmiş olması başka operatörlerin kullanmasına engel değildir. Rahatlıkla diğer operatör kullanıcıları da bu uygulamayı kullanabilirler.

Turkcell operatöründen yapılmış olan Bip Messenger uygulamasını kullanan bütün aboneler Bip Messenger uygulamasını kullandığı sürece her ay Turkcell tarafından düzenlemiş olduğu hediye internet ve diğer kampanyalardan ücretsiz olarak faydalanmaktadır. Sizlerin de hattı Turkcell ise Turkcell’in sunduğu Bip Messenger uygulamasını sizlerde kullanarak hediye internet ve daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Kullanıcıları tarafından beğenilen uygulama diğerleriyle kıyaslandığında daha eğlenceli ve yenilikçidir. İnternet üzerinden kullanılan uygulamada ses gönderme, karikatür gibi ifadeler de mevcut. Aynı zamanda son zamanların vazgeçilmez eğlencesi olan caps yapmak, caps gönderme özelliği de taşımakta. Bu özellikleri daha eğlenceli olmasına sebep olurken kullanma oranını da arttırmaktadır. Bip Messenger diğer birçok uygulamada ki gibi zaman zarfında silinme özelliği var. Mesajlarınız 10 saniye içinde silinme özelliğine sahiptir.

Bip Hesap Silmek İçin Neler Yapılmalıdır?

Bip Messenger uygulamasında yer alan hesabınızı silebilmek için, uygulamayı açtıktan sonra sol üst kısımda bulunan ÇARK işaretine dokunarak ayarlar kısmına giderek buradan Hesap kısmından Bip Messenger uygulamasında bulunan hesabınızı silebilirsiniz. Hesabınızı sildikten sonra kimse sizlere mesaj gönderemez ve gönderseler dahi sizlere ulaşmayacaktır. Bip Messenger uygulamasını tekrardan kullanacaksanız tekrardan telefon numaranızı kullanarak bu uygulamaya tekrardan kayıt olabilirsiniz.

Bip Messenger uygulamasında mesajlarınız herhangi bir yere yedeklenmediğinden dolayı hesabınızı sildikten sonra Bip Messenger uygulamasında bütün mesajlarınız kalıcı olarak silinmektedir, Bip Messenger uygulamasında mesajlarınız önemli ise mutlaka hesabınızı silmeden önce yedek alınız ve ardından telefonunuzda yer alan Bip Messenger uygulamasına ait klasörün bir kopyasını kişisel bilgisayarınıza kopyalayınız. Bip hesap silme işlemini bu şekilde sizlere kısaca özetlemiş olduk, hesap silme konusunda merak ettikleriniz varsa bunu bizlere alt kısımdan yorum olarak iletebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Bip Messenger Ücretli Mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

Anonim - 5 Mayıs 2018 - 23:09

Bipi uygulamayi kapatmak istiyorum