Bedaş Müşteri Temsilcisine Nasıl Ulaşabilirim?

Bedaş Müşteri Temsilcisine Nasıl Ulaşabilirim?
Bedaş Müşteri Temsilcisine Nasıl Ulaşabilirim?

Büyük elektrik dağıtım şirketlerinden biri olan bir ara benimde oturmuş olduğum semtin elektrik dağıtımından sorumlu olan Bedaş şirketinin başlatmış olduğu yeni projelerden biri olan müşteri temsilcisini hizmeti sayesinde bir çok müşterisine internet üzerinden saatler içerisinde hemen destek sağlayabilmektedir. Müşterisine önem veren, ve planlı olarak elektrik kesintilerini sürekli güncel bir şekilde kendi Twitter hesabında paylaşmaya devam eden Bedaş şirketinin bugün sizler için sunduğu sosyal medya desteğinden bahsedeceğim. Bildiğiniz gibi gençlerin ve orta yaşlı kişiler için vazgeçilmez olan Twitter sosyal medya herkesin kendisini özgürce ifade edebileceği, takipleşebileceği ve gündemi kolaylıkla hızlı bir şekilde takip edeceği büyük bir platformdur. Twitter sayesinde ünlü olan kişiler ile hemen olarak iletişime geçebilir ve ya yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Twitter’ın sunduğu bu imkanların haricinde büyük kuruluşlar kendi müşterileri ile hemen olarak iletişime geçmek için kullanılmaya da devam edilmektedir. Bildiğiniz üzerine Turkcell ile Vodafone operatörünün sunduğu büyük destek sistemlerinden biri olan Twitter müşteri temsilciliği sayesinde oldukça çok tutulmaktadır. Bu tür büyük platformların yanı sıra Bedaş gibi büyük elektrik dağıtımın da katıldığı sistem sayesinde bir çok kişi bütün şikayetlerini kolaylıkla Twitter’dan Tweet atarak müşteri temsilcisine bağlanabiliyor ve kendi bölgesinde elektrik kesintisi yaşanıyor ve bu yaşantıyı hemen Bedaş müşteri temsilcisine bildirmek istiyor ise bunu Twitter üzerinden kolaylıkla yapabilmektedir.

Bedaş Twitter’dan Sizleri Dinliyor

Bulunduğunuz bölgede eğer herhangi bir elektrik kesintisi yaşanıyor ise ve bunu telefon açarak yetkililere bildirmek yere Bedaş’a Tweet atarak kolaylıkla kesinti hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca hangi bölgelerde elektrik kesintisi yapılacak ise sizleri Twitter üzerinden bilgilendiren Bedaş şirketi sayesinde elektrik kesintilerine kolaylıkla hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca yolda giderken karşılaşmış olduğunuz herhangi bir elektrik sorunu hakkında ya da evinizde yaşamış olduğunuz elektrik kesintileri, fatura sorguları, fatura şikayetleri için Bedaş’ın sunduğu Twitter adresinden kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Nasıl İletişime Geçebilirim?

7/24 Sizlerin şikayetlerini dinleyen ve sürekli yanınızda olan Bedaş şirketi ile Twitter üzerinden iletişime geçmek istiyorsanız, @BEDASDestek adlı kullanıcıya Tweet atarak iletişime kolaylıkla geçebilirsiniz. Ve ayrıca ALO 186 BEDAŞ Çağrı Merkezimizi 7/24 arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Line Grup Nasıl Kurulur? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan