Anasayfa » Müşteri Hizmetleri » Avea Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Avea Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma


Avea Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Avea Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Avea müşteri hizmetlerine bağlanmak artık eskisine göre daha kolay bir hale geldi. 2016 son dönemlerine doğru gücüne Türk Telekom ile güç katan Avea operatöründe karşılaşmış olduğunuz herhangi bir sorunu direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanarak çözebilirsiniz. İlk etapta sorunlarınızı sosyal medya üzerinden kolaylıkla çözebilirsiniz, Peki, ülkemizde yıllarca hizmet vermekte olan Avea müşteri hizmetlerine direk nasıl bağlanılır? Avea operatörü Türk Telekom ile gücüne güç kattıktan sonra sosyal medyayı çok aktif bir şekilde kullanmaktadır. Hattınıza karşılaşmış olduğunuz sorunları Twitter üzerinden @ TTDestek adlı kullanıcıya bildirmeniz durumunda kısa sürede sizinle iletişime geçilmesini sağlayabilirsiniz. Lakin siz direk olarak Avea müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorsanız şu adımları takip ediniz.

Avea Müşteri Hizmetleri Bağlanma Kodları

Avea müşteri hizmetlerine bağlanma işlemi ücretlidir, faturalı veya faturasız aboneler için dakikası 60 kuruş olarak ücretlendirilmektedir. Lakin Avea müşteri  hizmetlerine mesaj göndermek ücretsizdir, mesaj göndererek müşteri hizmetleriyle direk olarak iletişime geçebilirsiniz.

  1. Yol; 500 ya da 444 1 500 numarayı arayarak sırasıyla; 2 – 1 – 0 tuşlarını tuşlayarak bağlanabilirsiniz.
  2. Yol; 500 ya da 444 1 500 numarayı arayarak sırasıyla; 2 – 0 tuşlarını tuşlayarak bağlanabilirsiniz.
  3. Yol; 500 ya da 444 1 500 numarayı arayarak sırasıyla; 6 – 0 tuşlarını tuşlayarak bağlanabilirsiniz.
  4. Yol; 500 ya da 444 1 500 numarayı arayarak sırasıyla; 5 – 0 tuşlarını tuşlayarak bağlanabilirsiniz.
  5. Yol; 500 ya da 444 1 500 numarayı arayarak sırasıyla; 3 – 0 tuşlarını tuşlayarak bağlanabilirsiniz.

Mesaj Göndererek Sorunları Çözmek

Turktelekom.com.tr adresine giderek buradan telefon numaranız ve şifreniz ile sağ üst köşedeki kutucuk üzerinden giriş yapınız ve giriş yaptıktan sonra Tüketici Şikayetleri kısmındaki formu doldurarak sizinle kısa sürede iletişime geçilmesini sağlayabilirsiniz. Bu formu doldurmanız durumunda sizinle kısa süre içerisinde iletişime geçilmesini sağlayabilir ve bu şekilde sizlerde rahatlıkla sorunlarınızı çözebilmiş olursunuz. Avea müşteri hizmetleri hakkında bilgi paylaşımı yapmak ya da bu konu hakkında aklınıza takılan herhangi bir sorun olursa bunları bizlere alt kısımdan ileterek kısa sürede çözüme ulaşabilirsiniz.

Avea Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Bir önceki yazımız olan TTNET Müşteri Temsilcisine Direk Bağlan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.